Захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Фінанси, митна та податкова справа» освітнього ступеня магістра

23.12.2021 | 22:42

20-22 грудня 2021 р. на кафедрі фінансового менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти за освітньою програмою «Фінансимитна та податкова справа», освітнього ступеня магістра.

Випускники презентували результати своїх досліджень у галузі фінансів, митної, банківської та страхової справи і діяльності суб’єктів господарювання. Продемонстрували високий рівень теоретичної підготовки, вільне володіння матеріалом, креативне мислення та аргументовано відповідали на питання членів екзаменаційної комісії.

Колектив кафедри фінансового менеджменту щиро вітає випускників-магістрів із успішним захистом кваліфікаційних робіт!

Бажаємо Вам життєвої мудрості, практичної реалізації отриманих знань, вагомих професійних здобутків, успішного працевлаштування за фахом. Хай впевненість у власних силах стане запорукою Вашого успіху, додає наснаги для написання нових сторінок історії Вашого життя!