Студенти групи УФП-11с провели патріотично-виховний захід «До дня української писемності та мови»

12.11.2021 | 11:52

10 листопада 2021 р. порадник академічної групи УФП-11с доцент Ольга Маліновська разом зі студентами, провели виховну годину «До дня української писемності та мови»

Мова – це найбільше і найдорожче добро кожного народу, це жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподівання, роздуми, досвід, почування.

Захід присвячений історичним аспектам української писемності, а також вихованню любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою; формувати розуміння того, що українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава; розширювати знання про красу і багатство української мови; пробудити почуття національної гідності.