Інформаційно-виховна бесіда на тему: «Моральна складова використання генеративного штучного інтелекту – допомога студентові і викладачу, чи загроза?»
26 вересня 2024 р. для студентів 1-4-их курсів першого (бакалаврського) рівня здобуття вищої освіти, а також для студентів 1-2-их курсів другого (магістерського) рівня здобуття вищої освіти за освітньо-професійною програмою «Інформаційні технології в бізнесі» викладачами кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики було проведено інформаційно-виховну бесіду на тему: «Моральна складова використання генеративного штучного інтелекту – допомога студентові і викладачу, чи загроза?».
Завідувач кафедри цифрової економіки та бізнес-аналітики проф. Ірина ШЕВЧУК продемонструвала слухачам практичні аспекти застосування інструментів генеративного штучного інтелекту, зокрема щодо допомоги в роботі викладача ЗВО, а також щодо саморозвитку і самовдосконалення студента в процесі здобуття освіти. Презентація проф. Ірини ШЕВЧУК була побудована на конкретних прикладах використання ШІ в різноманітних кейсах з економіки, освітнього процесу, соціально-економічного життя.
Доц. кафедри Ігор РОМАНИЧ наголосив на етичних аспектах використання ШІ в студентських підсумкових, а також викладацьких наукових роботах, важливості посилань на факти використання ШІ, правилах таких посилань. Також навів переваги та позитивні приклади використання ШІ студентами ЗВО, які приносять користь в навчальному процесі і не порушують правил академічної доброчесності.
#digitaleconomy #університет #university #ІТ_в_бізнесі #businessanalytics #business_analytics #digital_economy #кафедра #Department #бізнесаналітика #факультет_управління_фінансами_та_бізнесу #штучнийінтелект #виховнабесіда