IІ Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна парадигма публічного управління»

ЗБІРНИК ТЕЗ ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНА ПАРАДИГМА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ»

ПРОГРАМА ІІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «СУЧАСНА ПАРАДИГМА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ»

Шановні колеги!

Львівський національний університет імені Івана франка

Національний університет «Чернігівська політехніка»

Львівський регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України

Центр адаптації державної служби до стандартів Європейського союзу

за підтримки

Львівської обласної державної адміністрації

Львівської обласної ради

Львівської міської ради

Івано-Франківської обласної державної адміністрації

за участі

DTI University, Dubnica nad Vahom (Slovakia)

Technical University of Kosice (SLOVAKIA)

VARNA FREE UNIVERSITY «CHERNORIZETS HRABAR» (BULGARIA)

Politechnika Świętokrzyska Kielce University of Technology (Poland)

NATIONAL INSTITUTE OF ECONOMIC RESEARCH (Georgia)

Belarusian University of Trade and Economics Consumer Cooperation (Belarus)

запрошують Вас взяти участь у ІI Міжнародній науково-практичній конференції «СУЧАСНА ПАРАДИГМА ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ», яка відбудеться 12 листопада 2020 року в місті Львів.

До участі в конференції запрошуються науковці вітчизняних та зарубіжних вищих навчальних закладів, аспіранти та здобувачі, а також студенти.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Планується робота за такими секціями:

1. Теоретико-методологічні аспекти публічного управління та адміністрування.
  2. Філософія публічного управління та адміністрування.
  3. Моделі публічного управління: європейський досвід.
  4. Сучасні тенденції суспільно-політичного та соціально-економічного розвитку держави.
  5. Електронне врядування та електронна демократія в Україні: стратегії реалізації та розвитку.
  6. Публічне адміністрування та управління бізнесом.
  7. Управління персоналом в органах публічної влади та місцевого самоврядування.

Тези та відомості про автора подаються до 1 жовтня 2019 року (включно) в електронному вигляді на електронну адресу haliakapl@gmail.com

Для очних учасників конференції передбачено: офіційне запрошення; електронні роздаткові та презентаційні матеріали; публікація тез, публікація статті у Фаховому виданні Львівського національного університету імені Івана Франка; сертифікат у форматі 2-ECTS за підписами організаторів.

З більш детальною інформацією Ви можете ознайомитись в інформаційному листі.

Сподіваємося на Вашу зацікавленість та бажаємо успіхів!

З повагою,

Факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка