Гостьова лекція на тему “Банківське кредитування юридичних осіб”

01.12.2022 | 13:36

29 листопада 2022 р. для студентів четвертого курсу ОП “Фінанси, митна та податкова справа” у рамках вивчення дисципліни “Корпоративні фінанси” (викладач – професор кафедри фінансового менеджменту Шушкова Ю. В.) було проведено гостьову лекцію на тему “Банківське кредитування юридичних осіб”. Із практичними аспектами банківського кредитування юридичних осіб в сучасних умовах ділилася працівниця відділу кредитування середнього бізнесу АТ Акціонерно-комерційного банку «Львів» Баїк Анастасія Ігорівна.

У ході лекції Баїк А. ознайомила здобувачів вищої освіти з основними напрямками роботи відділу кредитування та переліком кредитних продуктів, які пропонуються АКБ “Львів” юридичним особам-позичальникам. Спікер охарактеризувала особливості строкового кредитування, кредитної лінії (відновлювальної та невідновлювальної) та овердрафту («Легкий старт», «Стандарт»), навела переваги та недоліки кожного виду кредиту, привела приклади розрахунку місячних платежів по кредиту. Крім цього, під час лекції було розглянуто етапи видачі кредиту, порядок оцінки кредитоспроможності клієнта, оцінки забезпечення; причини відмови у кредиті.

У свою чергу здобувачі вищої освіти мали змогу задати питання, що стосувалися практики кредитування АКБ «Львів» юридичних осіб, що були вимушені перемістити свій бізнес з регіонів, де ведуться активні бойові дії, до Львова, наявності проблемних кредитів у портфелі банку, порядку перевірки цільового використання кредиту та інших.

То ж проведеною лекцією залишились задоволені усі її учасники! Кафедра фінансового менеджменту висловлює щиру подяку Анастасії Баїк за цікаву та змістовну зустріч!