Інформація для стейкголдерів. Освіта: вимоги сьогодення

24.12.2020 | 10:57

Сучасні тенденції  в освіті обумовлюють ряд вимог, що стоять перед освітньою галуззю. Є важливі речі в освітній галузі, які вносять корективи щодо набуття професійних компетенцій як для професорсько-викладацького складу, так і для здобувачів вищої освіти.

Відкритість до стейкголдерів та постійне оновлення – запорука відповідності часу та одна з основних вимог.

Шановні колеги та стейкголдери!

Просимо усіх бажаючих долучитися до громадського обговорення оновлених редакцій освітніх програм галузі знань 28 Публічне управління та адміністрування спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування:

1. «Публічне адміністрування та управління бізнесом» (кафедра публічного адміністрування та управління бізнесом) (Проєкт)
  2. «Управління персоналом в органах публічної влади та бізнес-структур» (кафедра економіки та публічного управління) (Проєкт)

Зауваження та пропозиції можна надсилати в письмовій формі на адресу: 79000, Факультет управління фінансами та бізнесу, вул. Коперника,3, м. Львів або ж на електронну пошту:
financial.faculty@lnu.edu.ua.