ДІАЛОГ ІЗ СТЕЙКХОЛДЕРАМИ ТА РОБОТОДАВЦЯМИ – ЯК МІСТ У МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ
13 листопада 2024 року в рамках співпраці з бізнесом на кафедрі обліку, аналізу і контролю факультету управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка відбулась зустріч професорсько-викладацького складу та здобувачів вищої освіти першого бакалаврського та другого магістерського рівня спеціальності «Облік і оподаткування» освітньо-професійної програми «Облік, аналіз та фінансові розслідування» із стейкхолдерами та роботодавцями.
Метою заходу було ознайомлення здобувачів вищої освіти з актуальними аспектами роботи бухгалтера, аналітика, контролера, державного службовця, можливостями кар’єрного зростання, а також із сучасними вимогами до компетентностей фахівця з обліку та оподаткування, внесення змін і оновлень до навчальних компонент освітньої програми «Облік, аналіз та фінансові розслідування».
На зустріч були запрошені представники приватного бізнесу, державного сектору економіки, комунального підприємства та контролюючих органів. Серед запрошених: старший аналітик Територіального відділення Бюро економічної безпеки у Львівській області Максим Лазорко, начальник планово-економічного відділу Львівського комунального підприємства «Львівелектротранс» Олег Бурак, заступник начальника відділу обслуговування розпорядників коштів місцевих бюджетів управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Людмила Хахула, головний спеціаліст відділу обслуговування розпорядників коштів місцевих бюджетів управління обслуговування розпорядників коштів та інших клієнтів Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області Юлія Андрейко, директор ТОВ «Солус Едженсі» Юлія Мосолова, Галина Галамай бухгалтер провідної консалтингової CFO. Модератором заходу виступила к.е.н., доцентка кафедри Анна Шот.
З привітальним словом до учасників заходу звернулась в.о. завідувачка кафедри, к.е.н., доцентка Світлана Приймак, яка закликала присутніх до обговорення та пошуку рішень актуальних проблем, пов’язаних із удосконаленням формування професійних компетентностей фахівців з обліку, аналізу, оподаткування та фінансових розслідувань в умовах світових інтеграційних процесів, обміну досвідом досліджень наукової спільноти та фахівців-практиків.
Зустріч пройшла у дружній робочій атмосфері. Студенти активно долучалися до діалогу, ставили питання та ділилися думками щодо обраної професії. Зокрема, студентів цікавили питання щодо необхідності знання іноземної мови та на якому рівні; використанні програмного забезпечення; міжнародних стандартів фінансової звітності тощо.
Кафедра обліку, аналізу і контролю щиро дякує запрошеним представникам контролюючих органів та бізнесу за можливість професійного спілкування, оновлення освітньої програми та її навчальних компонент відповідно до вимог часу, за можливість здобувачам отримати нові знання та відчути важливість і перспективи обраної професії.