Мій вибір

ФАКУЛЬТЕТ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ ТА БІЗНЕСУ

Переглянути презентацію

Спеціальності


Запрошуємо на навчання на освітній ступінь магістра
за спеціалізацією “УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ ТА ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БІЗНЕСУ” спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування”.

    Запровадження спеціалізації «Управління фінансами та правове забезпечення бізнесу» в рамках спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» дає можливість: – знати нормативно-правову базу управління фінансами на рівні держави та у сфері бізнесу; – розуміти фінансово-правові аспекти створення і функціонування бізнесу; – оволодіти навичками орієнтації в законодавстві та його використання  (фінансове право, господарське право) для вирішення проблем управління фінансами на рівні держави та у сфері бізнесу; – сформувати базові знання з нормативно-правового регулювання фінансового менеджменту; – оволодіння знаннями та навичками укладання господарських договорів та здійснення фінансово-економічної діяльності підприємств; – управляти процесами створення, набуття, використання, розпорядження та захисту об`єктів права інтелектуальної власності. Створення такої спеціалізації сприяє формуванню випускника-фінансиста високого рівня. Підходить для тих, хто планує управляти фінансами та приймати правові рішення на рівні держави (фіскальна служба, митниця, фінансові управління) та рівні підприємства і бажає створити власний бізнес, стати успішним підприємцем, бути відповідальним за прийняті рішення і досягненні результати.

 

Запрошуємо на навчання на освітній ступінь магістра 

за спеціалізацією “ПУБЛІЧНЕ АДМІНІСТРУВАННЯ ТА УПРАВЛІННЯ БІЗНЕСОМ”

спеціальності 281 “ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ”

    Виклики сьогодення вимагають нових підходів до сучасного управління бізнесом. Слід зазначити, що управління бізнесом охоплює такі основні напрямки діяльності: організація та управління структурними підрозділами органів державного та муніципального управління; антикризове управління; управління сталим інноваційним розвитком підприємств та організацій; управління регіональним розвитком; формування планів соціально-економічного розвитку території; управління взаємозв’язками з громадськістю; управління бізнес-структурами різних рівнів тощо.

Читати далі