Профільні школи для абітурієнтів


Спеціальність “Економіка”

Спеціалізація “Інформаційні технології в бізнесі”

 

ТРЕНІНГ-КУРС «Інформаційні технології в бізнесі»

Тренінг-курс «ІТ в бізнесі» – сучасна теорія і практика, викладена простою і доступною мовою в об’ємі, необхідному для ефективного управління бізнесом.

Тренінг-курс «ІТ в бізнесі» орієнтований на учнів 10-11 класів загальноосвітніх середніх шкіл, студентів та випускників ліцеїв та гімназій.

Заняття проводять викладачі кафедри економічної кібернетики факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка.

Тематика Тренінг-курсу включає питання програмування,  комп’ютерної графіки та основ Web-дизайну, бузнес-аналітики, функціонування комп’ютерних мереж.

 

Реєстація для участі


Спеціальність “Фінанси, банківська справа та страхування”

Спеціалізація “Фінанси, митна та податкова справа”

Школа «Бізнес ХХІ століття»

  Факультет управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка запрошує учнів старших класів взяти участь у  безкоштовній освітній програмі «Бізнес ХХІ ст».

Провідні фахівці у сфері економіки та бізнесу не лише ознайомлять із теоретичними основами, необхідними для створення й успішного ведення бізнесу, з  особливостями його внутрішнього і зовнішнього середовища в Україні, господарських і організаційних форм, аспектів інформаційного забезпечення, основних напрямів цієї діяльності, принципів ефективного функціонування сучасного підприємництва, а й нададуть практичні рекомендації щодо особливостей оподаткування, інвестиційного розвитку чи створення старт-апів.

Школярі зможуть дізнатися чимало цікавого про сучасні тенденції та новації у бізнес-сфері, зокрема, що таке краудфандінг, франчайзинг, coaching, як використовувати хмарні середовища в бізнесі чи як працює реклама та social media marketing (SMM).

Про деталі можна дізнатись за телефоном 0676829741 (координатор проекту Дарія Попович) та на сторінці у соціальній мережі Фейсбук (facebook.com/groups/biznes.lnu)


Інформацію стосовно роботи Інституту післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки можна отримати ТУТ