Результати роботи  Ради порадників

Диспут на тему: «Концептуальна ідея ефективності освітньо-виховного процесу в умовах сучасної університетської освіти», 22 лютого 2017 р.

Круглий стіл «Криза освіти. Основні напрями реформування вищої освіти та науки у ХХІ столітті», 26 квітня 2017 р.

Основні аспекти адаптації студентів-першокурсників до навчання в університеті, 27 вересня 2017 р.

Науково-дослідна робота студентів у системі навчального процесу, 29 листопада 2017 р.

Аналіз успішності навчальної діяльності студентів та пошук шляхів її підвищення, 28 лютого 2018 р.

Круглий стіл «Соціально-економічні процеси функціонування та інноваційного розвитку вищої освіти», 25 квітня 2018 р.

Зустріч порадників факультету управління фінансами та бізнесу із Ольгою Конюх – керівником психологічної служби ЛНУ ім. І. Франка

Засідання Ради порадників у форматі «The World Café» на тему «Ресурсний викладач», 28 листопада 2018 р.

Тренінг «Комунікативний етикет», 27 лютого 2019 р.

Круглий стіл «Оновлення системи і змісту університетської освіти: нові підходи, нова якість», 24 квітня 2019 р.