Участь факультету в міжнародних наукових організаціях

У 2017 році кафедра державних та місцевих фінансів і факультет управління фінансами та бізнесу стали учасниками міжнародної наукової мережі RENET, яка була створена наприкінці 2015 року і зараз координується Шяуляйським університетом (Литва).

Метою мережі є консолідація наукового потенціалу, яка сприяє розвитку наукових компетентностей дослідників (особливо аспірантів) та створює майданчик для наукової колаборації між вченими та установами на місцевому, національному та міжнародному рівнях.

Спільна діяльність в мережі відбувається у двох основних формах:

1) дистанційне обговорення (семінари, лекції, конференції, круглі столи, докторські семінари, електронні форуми тощо). Усі заходи записуються та рекламуються на веб-сайті мережі;

2) мобільність дослідників та обмін досвідом.

Для розвитку науково-дослідної, навчально-виховної та суспільно-культурної діяльності факультет розпочав співпрацю з вищеназваними ВНЗ за такими напрямами:

• підготовка і реалізація спільних науково-дослідних проектів;
  • організація і проведення спільних наукових семінарів, науково-практичних конференцій, тощо;
  • обмін результатами наукових досліджень і навчальними матеріалами;
  • обмін досвідом з реалізації передових технологій і методів навчання, надання взаємної допомоги в підготовці наукових кадрів;
  • обмін викладачами, молодими вченими та іншими співробітниками університетів для читання лекцій, освоєння новітніх технік і методик проведення досліджень;
  • організація обміну студентами для більш повного ознайомлення з історією, культурою, системою освіти сусідніх країн.