Студентське життя

Студенти групи УФП-11с разом з порадником групи Пак Н.Т. відвідали сьогодні екскурсію середньовічним Львовом. Довідались про управління містом; про національні громади та особливості їхнього врядування; пройшлись кварталами, де жили українці, поляки, євреї, вірмени; завітали в палац Корнякта, побачили відновлений простір синагог та багато такого, на що і львів’яни не завжди звертають увагу.

f1   f2   f3

 

Наукова бібліотека Університету проводить лекції-практикуми для студентів першого курсу з метою ознайомлення із правилами роботи Бібліотеки, фондами, каталогами та інформаційними ресурсами.
Студенти факультету управління фінансами та бізнесу вже скористались нагодою і дізнались про історію бібліотеки, найдавніші та найцінніші книги, які знаходяться у фондах, побачили неймовірні розписи Ю.Буцманюка, а також довідались про усі можливості, які надає сучасна бібліотека.

b1 b2

Наукова бібліотека Університету проводить лекції-практикуми для студентів першого курсу з метою ознайомлення із правилами роботи Бібліотеки, фондами, каталогами та інформаційними ресурсами.
Студенти факультету управління фінансами та бізнесу вже скористались нагодою і дізнались про історію бібліотеки, найдавніші та найцінніші книги, які знаходяться у фондах, побачили неймовірні розписи Ю.Буцманюка, а також довідались про усі можливості, які надає сучасна бібліотека.

 

 

12 травня студенти факультету УФБ активно долучились до організації та проведення “Великої Гаївки” у Ботанічному саду Університету. “Ремінець”, “Голубка”, “Плетениця”, “Вербова дощечка”, “Гай” – забави наших дідусів і бабусь – виявились цікавими і для сучасної молоді. А весела гаївка захопила у вир танцю ще й філологів, георгафів, соціологів, хіміків а також наших гостей з Католицького університету Любліна

Gajivka1           gajivka2       gajivka3           gajivka4

21 квітня студенти факультету на запрошення Студентського відділу та Ботанічного саду ЛНУ ім. І. Франка ходили на екскурсію до одного з найстаріших садів України та Східної Європи. Мандрівка була неймовірно цікавою та пізнавальною. Окрім відомих з дитинства рослин, побачили багато нового і невідомого: модрину, яку посадив у кінці XVIII ст. засновник парку – Ігнатій Цетнер, прутоподібну ялину, одне з найбільш високих дерев-довгожителів на планеті – мамонтове дерево (секвойядендрон). Окремі екземпляри цього дерева сягають до 140 м у висоту, мають стовбур діаметром 20 м і живуть 3-4 тисячі років.

Чимало на території саду рослин, які “розкажуть” вам цікаві історії та легенди. Ось, наприклад, Юдине дерево – кущ з квітками яскраво рожевого чи бузкового забарвлення, на ньому, кажуть, повісився зрадник Юда. Або біла чемериця – надзвичайно отруйна рослина, якою випадково отруївся Олександр Македонський.

Студенти мали нагоду побачити цвітіння рододендронів, японської айви, сакури і, звичайно, древньої реліктової рослини – магнолії. Першу магнолію завезли до Європи з Америки на початку XVIII ст. Європейців настільки полонила краса цих декоративних рослин, що розпочалась “магнолієва лихоманка”. Триває вона і досі, що засвідчує кількість відвідувачів саду, колекція якого налічує 30 одиниць цих неймовірних дерев.

Дякуємо за змістовну екскурсію п. Мирославі та директору Ботанічного саду ЛНУ Андрію Івановичу Прокопіву.

4_16_10      4_16_9

 

6 квітня студенти нашого факультету мали нагоду ознайомитись з експозицією Мінералогічного музею імені академіка Євгена Лазаренка. Дізнались про походження різних мінералів, як визначають їх вік та міцність, від чого залежить забарвлення. Побачили метеорити і тектити, кристал-велетень апатиту та ще багато цікавого показала і розказала нам завідувач музею – Ірина Михайлівна Манчур.

4_16_6      4_16_5

4_16_8      4_16_7

 

10 березня 2016 р. студенти ЛНУ ім. Івана Франка разом з громадою міста відзначили 151 річницю з дня першого публічного виконання Державного гімну України.

4_16_4        4_16_3

 

9 березня 2016 року, академічна спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка на чолі з Ректором Володимиром Мельником взяла участь у заходах з нагоди відзначення 202-річниці від дня народження Тараса Шевченка. Покладанням квітів до пам’ятника вшанували пам’ять Великого Кобзаря.

4_16_2        4_16_1

 

29 лютого студенти факультету були на презентації книги, яку написали легендарні “кіборги” – “АД 242”. Аеропорт. Донецьк. 242 дні незламності та віри…Дякуємо за мужність!

27       28

 

 

“Митець починається з тієї пісні, яку забирають у нього, як свою, вдячні люди і вже не повертають” – так сказав колись В.Івасюк, а студенти нашого факультету додали: “Митець живий доти, доки співають його пісні”! Вечір пам’яті Андрія Кузьменка (25 лютого 2016) вийшов неймовірно емоційним. Актовий зал факультету управління фінансами та бізнесу ледь вмістив усіх шанувальників творчості Скрябіна.

23        24 25    26

Переглянути відео

 

25 лютого 2016 виповнилось 145 років з дня народження Лесі Українки. У цей день студенти факультету управління фінансами та бізнесу вирішили познайомити нас з іншою Лесею, не тою, яку ми знаємо з шкільних підручників, а з ніжною, чуйною жінкою, яка вміла кохати.

Дякуємо за допомогу директору Наукової бібліотеки ЛНУ ім. І. Франка В.Ф. Кметю та працівникам відділу культурно-просвітницької роботи.

Переглянути відео

 

19 лютого 2016 р., у другу річницю розстрілів учасників Революції Гідності, студенти та викладачі факультету управління фінансами та бізнесу мовчазною ходою вшанували Героїв Небесної Сотні.

21          22

 

Кохання… Чи є щось цінніше, приємніше, світліше, ніж це почуття? До свята закоханих студенти факультету записали декілька рядків – про любов, словами українських поетів.

Переглянути відео

 

Студенти факультету долучились до святкування 97 річниці від дня проголошення Соборності України.

Заходи розпочалися із урочистої ходи від головного корпусу Університету та покладання квітів перед пам’ятником Михайлові Грушевському. Доктор історичних наук Василь Чура у своєму зверненні до присутніх сказав – “Ми повинні пам’ятати про той день 22 січня 1919 року, коли на площі перед Київською Софією було проголошено злуку УНР і ЗУНРу. Це був визначний день української державотворчості, коли об’єдналася наша земля під одним прапором і однією суверенною владою”. На завершення усі присутні виконали гімн “Ще не вмерла Україна”.

19     20

 

 

Коли останні дні 2015 року прудко мчать назустріч 2016, а коридорами Університету, як примара, літає думка: “Сесія, сесія, як здати сесію?”, студенти факультету управління фінансами та бізнесу вирішили не чекати свята, а зробити його для себе та усіх, хто завітав 29 грудня на концерт “Різдвяний подарунок”.
Новорічні пісні, колядки, жарти та віншування створили неймовірну атмосферу справжнього свята!

15    16 17     18

 

Традиційні Андріївські вечорниці зібрали друзів та знайомих в актовій залі гуртожитку факультету Управління фінансами та бізнесу. Дівчата ворожили та співали пісень, хлопцям дісталась макітра вареників. Було файно, як у бабусі в селі.

13         14

 

26 листопада Музей історії Університету гостинно відкрив свої зали для студентів факультету управління фінансами та бізнесу. Дякуємо п. Юрію Гудимі за екскурс в історію, знайомство з визначними науковцями та винаходами, які прославили наш університет.

11       12

 

У День гідності та Свободи 24 листопада 2015 р. студенти факультету управління фінансами та бізнесу згадували події на Майдані, переглядали відео, цитували вірші, співали пісні. Весь зал проникнувся чуттєвою атмосферою.

Ми ЗАВЖДИ маємо пам’ятати наших героїв, котрі не побоялись віддати своє життя за майбутнє України! ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

10            9

Переглянути відео

 

18 листопада 2015р. у студентському гуртожитку факультету УФБ, відбувся концерт з нагоди Дня студента. На початку вечора, декан факультетету та заступник декана вручили активним студентам грамоти, а після цього почалось саме святкування.

Дякуємо організаторам вечора: Диді Ользі та Павлу Острицькому!

8                    7

 

До Дня Універститету та Дня працівника освіти студенти підготували концерт “Мелодії осіннього листя”. Розважали гостей та викладачів факультету сценками зі студентського життя, виконували українські пісні на різноманітну тематитику, танцювали вальс, а відеоролик, змонтований з фотографій студентів та викладачів, розчулив усіх присутніх.

4               3 5               6

 

6 жовтня 2015 р. студенти факультету взяли участь у концерті творчих колективів Університету «Будьмо знайомі».

1 2