Зустріч порадників факультету управління фінансами та бізнесу із Ольгою Конюх – керівником психологічної служби ЛНУ ім. І. Франка

26.04.2018 | 21:37

На виконання розпорядження декана факультету управління фінансами та бізнесу доц. Стасишина А.В. «Про здійснення контролю за дисципліною студентів у гуртожитку та оперативне реагування на її порушення» № 82-р від 26.03.2018 р., 25 квітня 2018 року на зустріч із порадниками завітала керівник психологічної служби Львівського національного університету ім. І. Франка Ольга Конюх. У своїй доповіді «Ознаки деструктивної поведінки та психічних негараздів у студентів» психолог акцентувала увагу порадників на основних причинах погіршення психофізичного стану студентів, ознаках психотичних станів та можливих формах надання психологічної і соціальної допомоги.