ЗУСТРІЧ-ДИСКУСІЯ ІЗ ЗАСТУПНИКОМ НАЧАЛЬНИКА ЛЬВІВСЬКОЇ МИТНИЦІ

11.10.2016 | 21:12

img_20161011_103023111 жовтня в рамках святкування Дня Львівського національного університету імені Івана Франка кафедрою державних і місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесу

організовано та проведено зустріч-дискусію заступника начальника Львівської митниці Державної фіскальної служби України, радника податкової та митної справи І рангу, доцента Андрія Тодощука зі студентами ІV-VІ курсів спеціалізації «Фінанси, митна справа та оподаткування».

img_20161011_1027521

У виступі Тодощука А. В. йшлося про стан, перспективи та проблеми розвитку митної справи у Львівській області, про впровадження інноваційних інструментів здійснення митного контролю та оформлення, а також ним були наведені цікаві приклади щодо переміщення товарів і транспортних засобів через митний кордон України, опираючись на власний багаторічний досвід праці в структурі митної служби.

img_20161011_1028111

Доповідач розповів цікаві факти щодо вдосконалення роботи пунктів пропуску шляхом спільного використання баз даних Львівської митниці та прикордонної служби, висвітлив новітні підходи щодо інфоimg_20161011_1103341рмаційного забезпечення подорожуючих (інформаційні табло, інтерактивну карту пунктів пропуску, інтерактивну карту підрозділів митного оформлення, інтерактивну карту підрозділів митного оформлення, тощо).

Студенти і викладачі факультету управління фінансами та бізнесу  під час діалогу з Андрієм Тодощуком обговорили питання, пов’язані з роботою Львівської митниці, зокрема, про особливості  ведення вітчизняного  бізнесу в умовах дії режиму вільної торгівлі з ЄС, цікавою була дискусія про позитивні та негативні сторони підписаного Президентом України Законопроекту «Про внесення зміни до підрозділу 5 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів» від 01 серпня 2016 року, а також про контрабандні перевезення через митний кордон заборонених товарів.

img_20161011_1028051

Особливий інтерес у студентів викликала тема щодо можливостей майбутнього працевлаштування випускників спеціалізації «Фінанси, митна справа та оподаткування» в структурі митної служби України, а саме перелік вимог до знань і навиків фахівців, а також критеріїв відбору кадрів до митної служби.