Засідання підсекції економічної теорії

08.02.2017 | 10:37

3 лютого 2017 р. в рамках Звітної наукової конференції факультету управління фінансами та бізнесу за 2016 р. відбулося засідання підсекції економічної теорії.  Представники кафедри економічної теорії доповідали на таку тематику:

1. Вплив тіньового валютного ринку на офіційну економіку України. Доц. Гупало О. Г.
  2. Проблеми та перспективи викладання і дослідження економіки у європейській інтеграції. Доц. Зеленко В. А.
  3. Критерії добробуту у соціальній ринковій економіці. Доц. Пікулик О. І.
  4. Сучасні проблеми фінансування вищої освіти в Україні. Асп. Жук О. Б.
  5. Перспективи запровадження страхової медицини в Україні. Асп. Славітич М. В.
  6. Іноваційний розвиток інформаційно-комунікаційного сектора національної економікики України Асп. Ситник Н. В.
  7. Мотивація господарської діяльності населення України. Доц. Дулюк В. Г.

Обговорення супроводжувалось жвавими дискусіями. Особливу зацікавленість викликала доповідь аспірантки Ситник Н.В.