Запрошуємо на навчання на освітній ступінь магістра економіки за спеціалізацією “Інформаційні технології в бізнесі”

23.04.2018 | 15:13

Факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка запрошує на навчання за магістерською програмою зі спеціальності «ЕКОНОМІКА» спеціалізацією «ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В БІЗНЕСІ» на місцях, що фінансуються за кошти держбюджету та за кошти фізичних і юридичних осіб.

Дипломи державного зразка: Випускники отримують диплом магістра державного зразка про вищу освіту.

Вимоги до вступників: Базова або повна вища освіта (бакалавр, спеціаліст, магістр) зі споріднених спеціальностей.

Термін навчання – 1 рік 4 міс.

Знання та розуміння:

• фахові знання основних наукових підходів та сучасної концепції розвитку інформаційних систем;
  • фахові знання про основні математичні і статистичні закономірності, що визначають фінансові взаємовідносини страхових компаній і страхувальників;
  • фахові знання з областi викоpистання комп’ютерних мереж;
  • фахові знання про основні принципи 3d моделювання;
  • ключові концепції керування об’єктами веб-сторінки;
  • ключові задачі автоматизованих інформаційних систем з управління персоналом;
  • фахові знання принципів і технологій проектування корпоративних інформаційних систем;
  • фахові знання з ведення бізнесу за допомогою Internet;
  • фахові знання про концептуальні положення та інструментарій аналізу математичних моделей і методів та їх застосування в управлінні економічними процесами;
  • сучасні знання про основні методи тестування характеристик якості програмного забезпечення;
  • фахові знання з інформаційних технологій та систем проектного менеджменту;
  • поглибленні знання з методології побудови програмних продуктів;
  • фахові знання з локальних, централізованих та розподілених систем контролю версій програмного забезпечення;
  • базові уявлення про інструментальні засоби побудови програмних та інтелектуальних систем;
  • базові уявлення про загальні принципи організації, форми та методи проведення наукових досліджень.

Майбутні професії: економіст-статистик, викладач вищого навчального закладу, науковий співробітник, адміністратор бази даних, аналітик комп’ютерних систем, інженер з програмного забезпечення комп’ютерів, економетрист, аналітик консолідованої інформації, спеціаліст державної служби, фахівець з розроблення комп’ютерних програм, фахівець з розробки та тестування програмного забезпечення, актуарій, оглядач з економічних питань, економіст обчислювального (інформаційно-обчислювального) центру та ін.

Тут Ви здобудете якісну освіту і зробите впевнений крок у майбутнє!