Виступ завідувача кафедри економіки та менеджменту проф. Б.Карпінського на Дні відкритих дверей факультету управління фінансами та бізнесу

30.03.2016 | 12:09

У рамках «Дня відкритих дверей», який відбувся 26 березня 2016 р. на факультеті управління та бізнесу (вул. Коперника 3, актовий зал), з інформацією про сучасну спеціальність «Публічне управління і адміністрування» перед абітурієнтами і батьками виступив професор, завідувач кафедри Карпінський Б.А. Зазначено, що проблеми, які гостро постали перед Україною в значній мірі пов’язані з браком фахових менеджерів, які володіють сучасними технологіями управління. Виділено місце кафедри у формуванні лідерських позицій випускників за спеціальністю «Публічне управління і адміністрування», можливості працевлаштування та базові вимоги до освітнього рівня абітурієнтів, з метою наступної підготовки їхньої фаховості, конкурентоспроможності та синтезу стійких позицій у державотворенні.