Вулицями середньовічного Львова…

21.09.2017 | 21:06

Кожне місто наділене своєю історією та індивідуальністю. Львів – старовинне місто, місто – історія, місто – музей, місто, що ніби ховає в кожному закутку якусь таємницю.

Львів неповторний у будь-яку пору року. Взимку чи влітку, восени чи весною тут кожен зможе проникнутись духом міста, відчути на собі його незвичну, старовинну атмосферу та традиції.

У цьому мали змогу переконатись студенти першого курсу факультету управління фінансами та бізнесу, які  21 вересня 2017 р. відвідали екскурсію «Вулицями середньовічного Львова».

Мандруючи середмістям Львова та прилеглими околицями, студенти оглянули найвизначніші пам’ятки архітектури, відвідали старовинні храми та собори, довідались історичні факти, почули цікаві міські історії та легенди.

І незважаючи на примхливу львівську погоду, кожен мав можливість відчути історію Львова у всій величі та красі.