ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ ЛИСТОПАДОВОГО ЧИНУ

06.11.2018 | 11:40

1 листопада 2018 року студенти групи УФО-11с разом зі своїм порадником доцентом  кафедри обліку і аудиту  Лободою Н.О. прийняли участь у традиційній для університетської спільноти пішій ході з нагоди 100-річчя Листопадового Чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки, яка починалася від головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка і йшла до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям і воїнам Української Галицької Армії на Янівському кладовищі. На кладовищі відбулася поминальна панахида та громадське віче.

Дорогою до Меморіалу представники Університету поклали квіти до пам’ятників героям ЗУНР та УГА, які урочисто відкрили у Львові до 100 річниці Листопадового Чину.

Пам’ятаємо історію свого народу і несемо у серцях любов до нього!