Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

22.02.2019 | 09:32

18 лютого 2019 р. на кафедрі економіки та менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування». У олімпіаді брали участь 16 студентів бакалаврів та магістрів, які навчаються на спеціальності «Публічне управління та адміністрування».

Рішенням журі в складі: Комарницька Г.О. – к.е.н., доц., в.о. завідувача кафедри економіки та менеджменту (голова журі); Карпінський Б. А. – к.е.н., проф. кафедри економіки та менеджменту; Герасименко О. В. – к.е.н., доц. кафедри економіки та менеджменту; Пак Н. Т. – к.е.н., доц. кафедри економіки та менеджменту, на основі письмових робіт учасників було обрано 3 переможці:  Кобець Катерина Олександрівна УФП-31с – І місце; Станасюк Олександр Андрійович УФП-21с – ІІ місце; Шоробура Наталія Миколаївна УФПМ-51с – ІІІ місце.