Вітаємо з успішним завершенням навчання за кваліфікацією АССА

01.11.2018 | 17:14

У тісній співпраці з компанією Nexia DK, Auditors & Consultants на факультеті управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка з 16 жовтня по 24 жовтня 2018 року відбулося навчання за кваліфікацією АССА.

Студенти та викладачі кафедри обліку і аудиту ФУФБ за час навчання здобули новий досвід роботи за такими напрямками: F1 – Accountant in Business (Бухгалтер у бізнесі); F2 – Management Accounting (Управлінський облік); F3 – Financial Accounting (Фінансовий облік).

За підсумками навчання усі учасники отримали сертифікати, а найбільш активні з них здали підсумкові іспити та отримали можливість майбутнього стажування і працевлаштування в аудиторській компанії Nexia DK.

Бажаємо усім учасникам плідного застосування набутих знань та умінь, а також подальшого результативного партнерства!