Відбувся психологічний тренінг «Я – навиворіт»

22.05.2019 | 22:33

22 травня студенти факультету управління фінансами та бізнесу вкотре мали нагоду поспілкуватись із практикуючим психологом Психологічної служби ЛНУ ім. І. Франка Світланою Незабитовською.

Сьогоднішній тренінг «Я – навиворіт» мав на меті допомогти молоді краще зрозуміти себе, свої вчинки та їх мотиви, віднайти своє місце в цьому світі.
Під час тренінгу студенти намагалися прислухатись до власних внутрішніх переживань та віднайти свою унікальність і неповторність. Для цього вони, відповідаючи на запитання «Хто Я?» та «Який чи Яка Я?», складали список своїх характеристик та розшифровували образи, якими себе презентують світу.

На завершення тренінгу студенти дійшли висновку, що всі ми не зовсім те, що про себе думаємо. Тож залишайтесь собою при відмові від всіх ідей про себе!