V Міжнародний науково-практичний семінар «Страховий ринок: сучасні виклики в умовах глобалізації»

22.05.2017 | 13:44

У рамках проведення заходів, присвячених Дням науки-2017, упродовж 18-19 травня 2017 року на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка проходив Міжнародний науково-практичний семінар «Страховий ринок: сучасні виклики в умовах глобалізації», до участі в якому зголосилось понад 100 учених, студентів та практиків.

Ювілейний п’ятий семінар був організований кафедрою фінансів суб’єктів господарювання факультету (оргкомітет: проф. Васьківська Катерина Володимирівна, доц. Сич Ольга Анатоліївна, координатор міжнародних проектів Мищишин Іванна Романівна) спільно з Інститутом післядипломної освіти та бізнесу м. Києва, Державною вищою технічно-економічною школою ім. Броніслава Маркевича в Ярославі, Жешівським університетом, Університетом прикладних наук м. Каунаса, Університетом Сингидунум м. Белграда, Коледжем менеджменту, торгівлі і маркетингу м. Софії, Вільнюським університетом та Закладом освіти «Білоруський державний економічний університет».

Іноземними учасниками заходу стали  науковці та студенти з Литви, Білорусі, Польщі, Болгарії та Сербії. Україну представляли студенти та науковці з Києва, Харкова, Рівного, Миколаєва, Старобільська, Львівських ВНЗ. Активними учасниками заходу виступили страхові компанії СГ «ТАС» та СК «ПЗУ Україна».

Під час пленарного засідання пролунав виступ Косаревич Світлани Степанівни, директора Західної регіональної дирекції АТ «Страхова група «ТАС» на актуальну тему: «Тенденції розвитку автотранспортного страхування в Україні».

Широке зацікавлення викликала доповідь іноземного гостя – доктора Адама Каловського з Головної торгової школи у Варшаві стосовно особливостей управління в страховій компанії.

Студенти НУ «Львівська політехніка» Віслапуу Софія, Гандзюк Юрій, а також студенти ЛНУ Олена Браточенко та Мидлик Юлія окреслили реалії страхування в Україні.

Проблемами, що активно обговорювались на семінарі, були прояви шахрайства на страховому ринку, висвітлені доцентом НУ «Львівська політехніка», директором регіонального офісу №1 ПрАТ СК «PZU «Україна» Добошем Назаром Миколайовичем.

У другій половині семінару відбулась виставка, присвячена історії страхової справи, демонструвались старовинні поліси страхових компаній, страхові дошки. Експонати виставки були надані з особистої колекції Тринчука Віктора Вікторовича – завідувача кафедри страхування Інституту післядипломної освіти та бізнесу м. Києва.

З програмою семінару можна ознайомитись тут:Програма семінару 2017