Увага! Реєстрація на вибори!

30.03.2016 | 11:37

З 29 березня по 4 квітня триватиме реєстрація кандидатів на посаду голів та членів Студентських рад факультетів, коледжів, в делегати до Конференції трудового колективу факультету, коледжу та Конференції студентів Університету.

Реєстрація відбуватиметься з 10:00 до 17:00 год у ауд. 124 головного корпусу Університету.

Кожен охочий студент має право зареєструвати себе для участі у виборах. Для цього потрібно заповнити відповідну заяву.

Вибори відбуватимуться прямим таємним голосуванням. Всі студенти відповідного факультету, коледжу матимуть право голосу в день виборів і зможуть вплинути на формування складу Студентських рад.

За детальнішою інформацією звертайтеся до голів студентських рад або у Студентський уряд Університету

(вул. Університетська, 1, каб. 124);

тел. (032) 239 41 00