“Україну я люблю, вишиванку – одягну!”

18.05.2017 | 22:52

У невичерпній скарбниці духовної культури українського народу є особлива, винятково важлива її частина – вишиванка. З нею пов’язана вся багатовікова історія українського народу, його творчі пошуки, радість і горе, його перемоги і поразки, сподівання на майбутнє.

Святкування дня вишиванки уже стало доброю традицію та набуває все більшої популярності не лише в Україні, але й в усьому світі. Подібні заходи сприяють розвитку національної культури, пробуджують патріотичні почуття, відроджують народні звичаї, формують духовний світ людини та етнічне самоусвідомлення.

З цієї нагоди 18 травня 2017 р. на факультеті управління фінансами та бізнесу (в корпусі по вул. Медової Печери, 53) відбулося урочисте дійство під назвою «Україну я люблю, вишиванку – одягну!»

Святкові вітання, вірші та українські пісні, що лунали із студентських вуст, забезпечили усім присутнім гарний настрій на увесь день.

Закінчилось дійство флешмобом “I   UA” та спільним виконанням гімну України.