Участь в Міжнародній онлайн конференції

22.11.2016 | 14:33

Учасники гуртка “Фінансист” Неллі Вольська, Роман Клим та Олександр Гнатенко під керівництвом викладачів кафедри фінансів суб’img_3620єктів господарювання взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції “Проблеми економіки та права“, що проходила в Каунаській колегії Університету прикладних наук (Республіка Литва) 22 листопада 2016 року. Захід відбувався в режимі відеоконференції, де учасники з України виступили з презентаціями своїх досліджень та відповіли на запитання литовських колег. Дискусія відбувалась англійською та литовською мовами. Учасники гуртка продемонстрували глибокі знання з тематики досліджень та вільне володіння іноземною мовою.

З боку факультету співорганізаторами заходу виступили керівник наукового гуртка “Фінансист” Сич Ольга Анатоліївна та координатор міжнародної академічної мобimg_20161122_121043ільності

Мищишин Іванна Романівна.

Тематику доповідей можна переглянути за адресою:

програма конференції