Участь у тренінгу «Формування публічної політики, заснованої на доказах» («Еvidence-Based Public Policy Making»)

23.10.2018 | 11:11

16-18 жовтня 2018 року доц. Зеленко В.А. спільно з колегами із Західноукраїнського дослідницького центру з європейських студій брав участь у навчальному курсі «Формування публічної політики, заснованої на доказах» («Еvidence-based policy making»), організований в межах загальнонаціонального проекту «Association4U» у співпраці з GFA Consulting Group (Київ).

Головні теми тренінгу:

• логічно-структурний підхід «дерево проблем» як перша стадія аналізу задачі;
  • аналіз дерева цілей та розробка варіантів політики;
  • розробка політичної стратегії;
  • підготовка структури ефективності для програмних документів;
  • підготовка логічної структури кожного вибраного варіанту політики;
  • різні методи вдосконалення доказової бази для прийняття рішень;
  • використання політичних кейсів, пояснення інструментів і технік та їх презентація аудиторії.

Захід супроводжувався цікавими дискусіями та обміном досвіду. Всі учасники були нагороджені відповідними сертифікатами. Фото заходу можна переглянути за посиланням https://photos.app.goo.gl/szkNXkFqYdbWBRje6

Примітка. Навчання проводилось за фінансової підтримки Європейської Комісії відповідно до плану реалізації проекту 599469-EPP-1-2018-1-UA-EPPJMO-СоЕ «Western Ukrainian Research Center in European Studies» за програмою Жана Моне. Проект реалізовується науково-педагогічними працівниками факультету міжнародних відносин та факультету управління фінансами та бізнесу. Учасник проектної групи – доц. В.А. Зеленко. Основною метою даного проекту є створення Західноукраїнського дослідницького центру з європейських студій (ЗУДЦЄС) у ЛНУ імені Івана Франка, який стане незалежною мультидисциплінарною освітньою і науковою платформою для академічного супроводу достосування українських суспільних, правових та економічних практик до стандартів ЄС.

Більше інформації про проект можна дізнатись за посиланням: http://international.lnu.edu.ua/european-programmes-and-projects/erasmus/jean-monnet-actions/wurces/