Участь студентів груп УФО-11с та УФЕ-11с у флешмобі до Всеукраїнського дня вишиванки

19.05.2017 | 17:18

18 травня 2017 р. студенти груп УФО-11с та УФЕ-11с взяли участь у флешмобі з нагоди святкування Всеукраїнського дня вишиванки. У цей день студенти та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка на площі перед пам’ятником Великого Каменяра утворили «живу вишиванку», виконали Державний гімн України і ще раз підтвердили, що український народ має багатовікову історію, чудові традиції та споконвічні цінності.

Такі свята є особливими та символічними, підносять дух та єднають українців, надихають молодь та підтверджують унікальність українського народу. Саме тому, завдання кожного з нас зберегти надбання наших батьків та передати їх майбутнім поколінням на щастя, на долю та на добро.