Участь студентів 4-го курсу спеціальності «Менеджмент і адміністрування» у конференції «Підтримка та стан експорту підприємництва Львівщини»

30.04.2018 | 19:55

25 квітня студенти четвертого курсу кафедри економіки та менеджменту та їх порадник к.е.н., доцент кафедри Ольга Ярославівна Маліновська  взяли участь у конференції «Підтримка та стан експорту підприємництва Львівщини», яка проходила у Львівській обласній раді.

Такі заходи сприяють і надають  можливість отримати досвід від практиків та  сформувати власне бачення розвитку Львівщини. Проведена зустріч стала корисною для студентів, оскільки метою їх майбутніх професій є підготовка успішного, високопрофесійного, інтелектуального управлінця, здатного вирішувати складні завдання на державному, регіональному і місцевому рівнях, реалізовувати свій потенціал в органах державної влади,  місцевого самоврядування, громадських, бізнесових і політичних організаціях.  Тобто все що потрібно для студентів спеціальності “Публічне управління та адміністрування”.

У процесі навчання студенти набувають навички щодо організування і планування діяльності органів публічного адміністрування, електронного урядування в різних сферах публічного адміністрування; оцінювання та прогнозування економічного і соціального розвитку території, громади, міста, регіону; виявлення резервів підвищення ефективності їх функціонування; проектування, модернізації управління, впровадження новітніх державно-управлінських технологій; підготовки та прийняття управлінських рішень; налагодження ефективної комунікації у публічно-приватній сфері.

Участь студентів  у таких заходах надає їм впевненості у правильному виборі майбутньої професії.