Святкування Дня вишиванки

18.05.2018 | 18:43
17 травня на факультеті управління фінансами та бізнесу пройшло яскраво і динамічно!
Святкування Дня вишиванки розпочалось із флешмобу “I ❤ UA”, у якому взяли участь студенти-активісти першого та другого курсів.
Після цього розпочалась пізнавально-розважальна гра “Я люблю Україну”, ініційована представниками студентського профкому. Команди “Першокласники”, “Крила надії” та “Юні патріоти” змагались у 8 конкурсах – у володінні українською мовою, знанні історії, географії рідного краю, її пісенного і культурного спадку. Особливо сподобалося учасникам вгадувати назви відомих українських пісень на основі підказок із кількох картинок та конкурс “Склади слово” у габаритних коробках.
Переможцями гри стали “Юні патріоти”, які й отримали головний приз – сертифікат на гру у боулінг. Учасники двох інших команд були нагороджені грамотами.
А ввечері студенти мали змогу переглянути фільм “Спадок нації” у студентському гуртожитку.
Тож висловлюєм подяку усім, хто долучився до української традиції, одягнув вишиванку і в черговий раз ідентифікував свою національну приналежність!!!