14.10.2017 | 13:23

В рамках святкування «Днів Університету» 13 жовтня 2017 кафедрою економічної теорії факультету управління фінансами та бізнесу було проведено Студентський науковий семінар на тему: «Проблема соціально-економічного розвитку України в умовах євроінтеграції».

У даному заході брали участь студенти другого курсу спеціальностей «Фінанси» та «Публічне управління та адміністрування», а також науково-викладацький персонал кафедри економічної теорії.

Серед основних тем, які обговорювались можна виділити такі:

• аналіз проблеми економічного зростання в Україні та ЄС;
  • проблема формування експортного потенціалу України в межах реалізації Угоди про асоціацію;
  • порівняльний аналіз зайнятості та безробіття в Україні та країнах Європейського Союзу;
  • проблема залучення іноземних інвестицій;
  • шляхи подолання проблеми державного боргу в Україні.

Із програмою заходу можна ознайомитись тут.

Більше інформації про захід можна переглянути за посиланням: