Студентський науковий семінар на тему: «Проблема соціально-економічного розвитку України в умовах євроінтеграції»

10.10.2018 | 13:47

В рамках святкування «Днів Університету» 09 жовтня 2018 кафедрою економічної теорії факультету управління фінансами та бізнесу було проведено вже традиційний студентський науковий семінар на тему: «Проблема соціально-економічного розвитку України в умовах євроінтеграції».

У даному заході брали участь студенти першого та другого курсів факультету, а також науково-викладацький персонал кафедри економічної теорії.

Серед основних тем, які обговорювались можна виділити такі:

– вплив процесів євроінтеграції на соціально-економічний розвиток європейських країн та України зокрема;

– розвиток АПК України в умовах євроінтеграції;

– порівняльний аналіз зайнятості та безробіття в Україні та країнах Європейського Союзу, причини трудової міграції у країни ЄС;

– кредитні відносини України з МВФ та європейськими кредиторами;

– проблема рейдерства в Україні;

– підвищення конкурентоспроможності національного товаровиробника в умовах Угоди про асоціацію з ЄС;

– особливості зовнішньої торгівлі;

– соціально-економічні аспекти входження України в європейський науково-освітній простір тощо.

Захід супроводжувався доволі жвавими дискусіями, запитаннями та коментарями. Учасники семінару домовились і надалі на заняттях продовжувати досліджувати та обговорювати окреслені проблеми.

Із програмою заходу можна ознайомитись тут: ПРОГРАМА CЕМІНАР_ЖОВТЕНЬ 2018

Фото заходу можна переглянути за посиланням: