Семінар-тренінг «Створення та реалізація соціальних проектів у об’єднаних територіальних громадах »

20.09.2019 | 07:01

18 вересня 2019 року на кафедрі економіки та менеджменту відбувся тренінг для студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» на тему: «Створення та реалізація соціальних проектів у об’єднаних територіальних громадах », який  провела к.політол.н.,  доцент кафедри економіки та менеджменту, спеціаліст Давидівської ОТГ Подвірна Наталія Степанівна.

Основною метою практичного тренінгу було навчити студентів визначити місце і роль соціальних проектів у системах управління та вимоги до  стандартів, що висуваються до змісту цих проектів та їх управління.  Допомогти студентам зрозуміти побудову типової структури соціального проекту та  ознайомити їх з прикладами їх реалізації на прикладі Давидівської об’єднаної територіальної громади.

В сучасних умовах надання освітніх послуг у надзвичайно конкурентному освітньому середовищі набуває особливої актуальності поєднання практичного досвіду з теоретичними знаннями.  Подвірна Наталія Степанівна вже має досвід проведення  успішних проектів у своїй громаді, яким вона радо поділилася з професорсько-викладацьким складом кафедри економіки та менеджменту та слухачами спеціальності, яка пов’язана з розвитком та функціонуванням органів місцевого самоврядування.