Науковий семінар – практикум “Податкові перевірки від А до Я”

15.12.2016 | 21:54

img_1756

15 грудня 2016 року студенти факультету управління фінансами та бізнесу під керівництвом професора кафедри державних та місцевих фінансів Яреми Я.Р., та доцента кафедри державних та місцевих фінансів Попович Д.В., відвідали семінар – практикум на тему: “Податкові перевірки від А до Я”, проведений фахівцями Головного управління ДФС у Львівській області.

img_1752
 Під час семінару студенти ознайомились з особливостями організації та здійснення контрольно – перевірочної роботи щодо податку на доходи фізичних осіб, майнових податків, єдиного податку, ПДВ та єдиного соціального внеску.
  Також студенти ознайомились з особливостями контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів та особливостями роботи управління боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.
 img_1742
 Практичні навички, набуті в ході семінару допоможуть поглибити фундаментальні знання, отримані студентами  в результаті вивчення навчальних дисциплін “Податкова система” та “Податковий менеджмент”.
 img_1759