Секційне засідання кафедри державних та місцевих фінансів у рамках Звітної наукової конференції університету

08.02.2017 | 21:14

8 лютого 2017 р. на кафедрі державних та місцевих фінансів, у рамках проведення звітної наукової конференції університету ім. І.Франка, відбулось секційне засідання в якому взяли участь працівники та аспіранти кафедри.  Учасники конференції представили результати власних наукових пошуків та окреслили напрями подальших досліджень у сфері активізації підприємництва; розвитку державних і місцевих фінансів; швидкого розширення фондового ринку; перспектив розвитку податкової та митної справи.

Тематика доповідей:

1. Про підсумки наукової роботи кафедри державних та місцевих фінансів у 2016 р. та завдання на 2017 р. Проф. Ситник Н. С.
  2. Заходи стимулюючого впливу фіскальної політики держави на розвиток підприємництва. Проф. Ярема Я.Р.
  3. Напрями реалізації державної регіональної політики у сфері підприємницького розвитку. Доц. Ватаманюк У. З.
  4.   Стимулювання інноваційного розвитку підприємницької діяльності шляхом впровадження нових принципів реалізації бюджетної політики Доц. Голинський Ю. О.
  5. Критерії оцінки ефективності податкової політики та можливості їх застосування в Україні. Доц. Дуб А. Р.
  6. Бюджетно-податкове стимулювання інноваційного розвитку підприємницької діяльності. Доц. Дубик В. Я.
  7. Формування та реалізація бюджетної політики органів місцевого самоврядування відповідно до нових умов розвитку бюджетної системи. Доц. Західна О. Р.
  8. Розвиток лізингових операцій у підприємництві. Доц. Перетятко Л. А
  9. Проблемні аспекти розвитку концесійних відносин в Україні. Доц. Попович Д. В.
  10. Формування ефективної боргової політики України. Доц. Бугіль С. Я.
  11. Вплив податкового навантаження на функціонування підприємств. Доц. Шушкова Ю. В.
  12. Диверсифікація джерел інвестиційних ресурсів для активізації підприємницької діяльності. Доц. Петик Л. О.
  13. Бюджетно-податкова політика – важлива складова економічної політики держави Доц. Татарин Н. Б.
  14. Роль бюджетно-податкової політики у державному регулюванні економіки. Асп. Кукайло Х.В.