Результати проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування»

08.02.2019 | 22:04

Студенти кафедри економіки та менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу взяли участь у проведенні І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» у 2018-2019 н.р.

За результатами проведення І туру наукові роботи студентів Кобець К.О. («Органи місцевого самоврядування як рушійний елемент демократичного врядування», гр. УФП-31с); Кухара В.І. («Шляхи удосконалення механізму державної підтримки регіонального розвитку», гр. УФПМ-51с); Шоробури Н.М. («Використання адміністративних договорів для удосконалення державного управління», гр. УФПМ-51с) подано на ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування».