Олімпіада і стажування в UniCredit Bank

25.10.2016 | 12:44

Умови участі в UniОлімпіаді:

Учасник UniОлімпіади обов’язково має закінчену освіту бакалавра, є громадянином України або має дозвіл на роботу в Україні.

Щоб стати фіналістом 12-ї UniОлімпіади, потрібно вдало пройти 2 відбіркові етапи у період з 3 жовтня до 1 грудня 2016 року

Етапи участі у UniОлімпіаді

• Етап 1
  • Заповніть реєстраційну форму та мотиваційний лист, надішліть їх, вказавши конкретну посаду для стажування. Форми участі та мотиваційні листи мають бути надіслані до 31 жовтня 2016 року включно на електронну адресу students@unicredit.ua
  • Увага! Обов’язково вкажіть в темі електронного листа посаду для стажування, на яку ви претендуєте. Листи без цієї інформації не розглядатимуться.
  • Етап 2
  • Пройдіть інтерв’ю з керівниками стажування та виконайте письмові завдання. Прізвища студентів, які вийшли в 2 тур, будуть опубліковані на сайті 1 грудня 2016 року.

Посади для стажування:

1. Асистент у Департамент корпоративного бізнесу

Кваліфікація та навички

• Студент магістратури 1го або 2го року навчання (економіка, фінанси тощо)
  • Добре володіння англійською мовою
  • Впевнений користувач ПК (Excel, Power Point)
  • Аналітичні здібності, організованість та відповідальність, вміння працювати у команді

Основні завдання та обов’язки

• Надання клієнтам консультацій щодо продуктів корпоративного бізнесу
  • Аналіз фінансового стану клієнта – юридичної особи
  • Здійснення ідентифікації та верифікації Клієнтів
  •  Підготовка документів для реалізації продуктів корпоративного бізнесу
  1. Асистент менеджера роздрібного бізнесу

Кваліфікація та навички

• Студент магістратури 1го або 2го року навчання
  • Добре володіння англійською мовою
  • Впевнений користувач ПК (Microsoft Office)
  • Комунікативні навички, організованість та відповідальність, вміння працювати у команді

Основні завдання та обов’язки

• Підтримка та встановлення партнерських відносин із існуючими клієнтами (середній та малий бізнес, фізичні особи)
  • Консультування та надання повного спектру банківських послуг
  • Участь у залученні нових клієнтів

Переможців 12-ї UniОлімпіади– майбутніх стажерів – буде визначено 1 грудня 2016 року.

Також у грудні відбудеться урочиста церемонія для переможців за участі топ-менеджерів банку.

Стажування триватиме 6 місяців. Початок стажування – 01 лютого 2017 року. Робочий час: 20 годин на тиждень протягом 6 місяців стажування.

Стажер отримуватиме щомісячний дохід в розмірі 2500 грн до виплати податків.

За умови успішного проходження стажування можливе продовження кар’єри в UniCreditBank!

Детальніше про умови участі в UniОлімпіаді на сайтіhttp://students.unicredit.ua

та на офіційній сторінці банку в соціальніймережі Facebookhttps://www.facebook.com/UniCreditUkraine

Контактна інформація:

Адреса для надсилання форм участі у стажуванні: students@unicredit.ua

За додатковою інформацією звертайтеся до департаменту персоналу UniCreditBank за телефоном 044 230 13 92