НАУКОВЦІ ФАКУЛЬТЕТУ ДЛЯ РОЗВИТКУ ЛЬВІВЩИНИ

06.03.2018 | 18:06

Науковці факультету управління фінансами та бізнесу Франкового університету прийняли дієву участь у Круглому столі «Оплата праці в Україні: стан і перспективи», який пройшов у Львівській обласній державній адміністрації (2 березня 2018 р.). Із проблемною доповіддю на тему «Державотворчий патріотизм нації та оплата праці: стратегіологія змін» виступив професор Борис Карпінський (кафедра економіки та менеджменту). В ній було висвітлено сучасну наукову парадигму щодо процесу державотворчого патріотизму нації в Україні і регіоні на основі кількісної (податкової) домінанти та визначено стратегіологічні заходи поєднання державотворчого патріотизму та оплати праці, зокрема і через зміну ідеології врахування науково-публікаційної активності освітян (науковців) у контексті займаної посади.

У межах круглого столу група науковців Львівського національного університету імені Івана Франка (професор Борис Карпінський) та НУ «Львівська політехніка» запропонували та обґрунтували пілотний проект, реалізація якого впродовж наступних 5-7 років повинна забезпечити зростання як валового регіонального продукту, так і підняття рівня заробітної плати, а також сприяти нарощуванню ємкості регіонального ринку праці за рахунок створення нових робочих місць у Львівській області.

«Ми повинні переконувати бізнес за результатами таких заходів, що сьогодні зростання заробітної плати поряд з національно-патріотичним вихованням – це ті два напрямки, ключових критерії, які сприятимуть сьогодні тому, щоби найманий працівник залишився в Україні», – зазначив директор Департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.