НАГОРОДЖЕННЯ СЕРТИФІКАТАМИ УЧАСНИКІВ ПРОГРАМИ ЖАНА МОНЕ НА ФАКУЛЬТЕТІ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ ТА БІЗНЕСУ

29.06.2017 | 18:15

На факультеті управління фінансами та бізнесу відбулось нагородження сертифікатами учасників програми Жана Моне «Economics in European Integration: Internal Challenges and External Dimension»

Загалом, програма спецкурсу передбачала вивчення таких розділів:

Розділ 1. Сучасний Європейський Союз: особливості функціонування

Розділ 2. Економічна політика країн Європейського Союзу

Розділ 3. Європейська інтеграція України

Розділ 4. Економічна складова Угоди про асоціацію між Україною та ЄС

Розділ 5. Програми та проекти ЄС для України. Основи управління проектами

До навчального процесу було залучено дві групи студентів-фінансистів 5 курсу магістратури, а також студентів з інших груп, які виявили бажання брати участь у реалізації даного проекту (або окремих проектних заходах).

Паралельно з проходженням навчального процесу для студентів було організовано ряд додаткових заходів навчально-прикладного характеру:

– відкрита лекція професора Р.Станіславського (Польща);

– відкрита лекція О.Головко-Гавришевої (координатор проекту Жана Моне – правовий напрям);

– студентський науковий диспут;

– цікавий круглий стіл.

Після завершення програми ряд студентів виявили бажання і надалі цікавитись проблемами економіки у європейській інтеграції та будуть брати участь у проектних заходах і на наступний навчальний рік.

Більше фото можна переглянути за посиланням https://goo.gl/photos/PYgRex4SdHza1DTT6