Модель Львівської міської ради очима студентів

08.05.2019 | 09:50

2 та 3 травня активна студентська молодь Львівщини спробувала себе в ролі депутатів міської ради в межах проекту «Модель Львівської Міської Ради». Ознайомилися з роботою у фракціях та процесами, що впливають на життя міста. 75 учасників проекту розділили порівну на три фракції: «Екопоміч», «Українська інфраструктура» та «Блок приватних підприємців». Під час засідань вони вчилися працювати в команді, ухвалювати рішення й формувати бюджет міста.

Серед активної молоді Львівщини, студенти спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», які навчаються на кафедрі економіки та менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка, теж прийняли участь в розбудові нашого міста.  Вони мали змогу відчути себе на місці депутатів Львівської міської ради, взяти участь у розподілі бюджету, навчитись виступати перед публікою та відстоювати свою думку.  Пишаємось студентами, які мають активну позицію в баченні майбутнього України!