19.05.2016 | 12:24

17 травня, в рамках відзначення всеукраїнського Фестивалю науки – 2016, кафедрою державних та місцевих фінансів факультету управління фінансами та бізнесу організовано Круглий стіл «Професіоналізм і компетентність державних службовців – запорука ефективності бюджетно-податкової політики». Такий захід проведено спільно з Іриною Романівною Маланій – начальником відділу фінансів Галицького району управління фінансів департаменту фінансової політики Львівської міської ради, а також працівниками відділу. Під час проведення Круглого столу студенти мали змогу розглянути основні напрямки практичної діяльності фінансових органів у сфері бюджетного забезпечення видатків м. Львова, визначити пріоритетні галузі фінансування та напрямки витрачання бюджетних коштів в процесі планування доходів і видатків місцевого бюджету – саме таких аспектів торкалися доповіді працівників відділу фінансів Галицького району.

Серед учасників круглого столу були присутні також і члени наукового гуртка кафедри «Скарбник», які представили результати власних наукових пошуків та пропозиції щодо можливостей покращання фінансового забезпечення соціально-економічного розвитку нашого міста. Напрямки наукових досліджень торкалися проблемних питань фінансової децентралізації, проблем формування прогнозних показників міського бюджету, ефективності застосування і апробації програмно-цільового методу у бюджетному процесі, а також нових напрямків співпраці фінансових органів із органами Державної казначейської та фіскальної служб.

Дискусійні питання Круглого столу торкнулися і проблемних аспектів, які виникають у роботі державних службовців на керівних посадах, необхідних компетентнісних характеристик працівників, їх оплати праці, можливостей майбутнього працевлаштування студентської молоді. Під час проведення Круглого столу студенти не лише мали можливість ознайомитись із основними напрямками діяльності фінансових органів, – вони також отримають змогу реалізувати набутий протягом навчання теоретичний досвід на своїх перших робочих місцях – під час проходження виробничої практики. Такий захід отримав схвальні відгуки працівників та начальника відділу фінансів Галицького району управління фінансів департаменту фінансової політики Львівської міської ради Маланій Ірини Романівни.

Завдяки тісній співпраці випускової кафедри державних та місцевих фінансів та органів державної фінансової системи у сфері практичної підготовки фахівців, студенти можуть заздалегідь визначитися із спеціалізацією у навчанні.  Це їм дасть змогу обрати для вивчення дисципліни, відповідно до своїх професійних інтересів, обрати для себе базу практики, а також отримати практичні навики роботи у сфері державного управління, що в майбутньому сприятиме успішному працевлаштуванню.

IMG_20160510_153906_669IMG_20160510_153651_663 (1)IMG_20160510_154015_503