Круглий стіл на тему: «Сучасні ІТ-технології для бізнесу»

30.05.2018 | 22:24

30 травня 2018 р. відбулось засідання студентського наукового гуртка кафедри «Кіберпростір» у формі круглого столу на тему: «Сучасні ІТ-технології для бізнесу».

На засіданні були присутні студенти групи УФЕ-21с та інші члени гуртка. Виступили: Сівак Вікторія, Ляпандра Ірина, Олексієвець Анастасія, Мартинчук Владислав, Левченко Дмитро та Григель Тетяна.

Виступаючі охарактеризували низку ІТ-технологій, що використовують при створення прикладних програм для вирішення завдань бізнесу та досягнення бізнес-цілей. Доповіді супроводжувалися практичними прикладами, були вислухані з інтересом та  було задано багато питань.

Разом із студентами у засіданні брали участь викладачі кафедри: к.е.н., доц. Шевчук І.Б., к.е.н., доцент Жмуркевич А.Є. та ст. викладач Ситник В.Ю.