Конкурс «Кращий державний службовець» у Львівській області

11.06.2018 | 11:40

06 червня 2018 року в приміщенні Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбувся ІІ тур щорічного Всеукраїнського Конкурсу «Кращий державний службовець» у Львівській області.

В організаційний комітет увійшли працівники Міжрегіонального управління, представники Львівської обласної державної адміністрації, представники територіальних органів центральних органів виконавчої влади, науковці закладів вищої освіти Львівської області – зокрема:

Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління  при Президентові України,

Львівського національного університету імені Івана Франка (кафедра економіки та менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу),

Національного університету «Львівська політехніка»,

а також представники громадських організацій:

Західноукраїнського центру “Жіночі перспективи” та

Громадського об’єднання  «Країна без корупції»,

представник Львівської обласної організації профспілки працівників державних установ України.

За результатами трьох етапів конкурсу організаційним комітетом визнано переможців ІІ туру щорічного Всеукраїнського Конкурсу «Кращий державний службовець» у Львівській області:

у номінації «Кращий керівник» – Дороша Ігоря Ярославовича – начальника відділу ведення державного реєстру виборців апарату Городоцької районної державної адміністрації,

а у номінації «Кращий спеціаліст» – Точену Ірину Михайлівну – головного спеціаліста відділу економічного розвитку і торгівлі Городоцької районної державної адміністрації.

Переможці ІІ туру Конкурсу у Львівській області візьмуть участь в ІІІ Конкурсу що відбудеться у місті Київ.