Конференція “Перспективи розвитку підприємництва в міжнародному контексті”

29.05.2016 | 14:44

Ласкаво просимо на Міжнародну конференцію, організовану студентським колом науковим “Глобальні” та кафедрою підприємництва та промислової політики Лодзького університету у співпраці з ЛНУ ім. Івана Франка, яка проходитиме 31 травня 2016 року на факультеті управління Лодзького університету (Польща). Метою конференції є обговорення актуальних проблем підприємництва та інновацій шляхом обміну думками і досвідом молодих вчених, а також інтеграція та мотивація співпраці в міжнародних командах. Будуть розглянуті теми з галузі підприємництва та форм його розвитку, інновацій та їх забезпечення, а також форми підтримки для підприємств і підприємців.

Заявки на участь у конференції приймаються на globalni@o2.pl до 28 травня 2016 року.

Більше інформації на сайті Лодзького університету   www.wz.uni.lodz.pl
Координатор на факультеті управління фінансами та бізнесу ЛНУ  – Мищишин Іванна Романівна