Герої нашого часу – учасники АТО

20.10.2017 | 16:35

«Герої нашого часу – учасники АТО» під такою назвою відбувся виховний захід за участі студентів групи УФФ-13 с та куратора групи к.е.н., доц. Сич О.А. у середу, 18 жовтня в корпусі по вул. Медової Печери, 53.

Метою патріотичного виховання студентської молоді є прищеплення любові до Батьківщини, формування патріотичної свідомості, бажання стати гідними громадянами України.

Студенти дискутували щодо портрету сучасного героя та рис, які йому притаманні: вірності, незламності, мужності, наполегливості, патріотизму, почуття власної гідності, жертовності.

Під час демонстрації фільму про героїв АТО пролунала поезія Зоряни Макаренко «Україно, живи! Україно, вставай!» прочитана ровесницею студентів. Цей твір став офіційним відеороликом до Дня Захисника України та продемонстрував ставлення сучасної молоді до подій на Сході України.

Завершили захід розповіддю студента групи Романа Чорного, чий батько перебував в добровольчому загоні в зоні АТО та продовжує службу за контрактом в Збройних Силах України.

Українські воїни – справжні герої, які пройшли пекло, ризикували життям заради нашого майбутнього, продовжують залишатись на захисті мирного сьогодення нашої держави.

Дякуємо нашим воїнам!