Екскурсія офісами ІТ-компанії «SoftServe»

11.11.2017 | 17:38

09 листопада 2017 р. студенти групи УФЕ-11с, що навчаються за  спеціальністю «Економіка» спеціалізацією «Інформаційні технології в бізнесі», разом з викладачами кафедри економічної кібернетики Іриною Шевчук, Орестом Мищишином, Юліанною Стадник, Оксаною Васьків відвідали ІТ-компанію «SoftServe», яка є найбільшою глобальною IT-компанією з українським корінням, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення та консультаційних послугах.

Під час екскурсії студенти ознайомилися з історією створення компанії, організацією роботи в сфері інформаційних та комунікаційних технологій, дізналися про особливості ІТ-ринку, про переваги роботи у ІТ-галузі, про можливості професійного та кар’єрного зростання, нюанси працевлаштування, важливість англійської мови, про те, що потрібно знати і вміти програмісту.

Сподіваємося, що отриманий досвід підвищить зацікавленість  студентів в освоєнні своєї спеціальності, а компанія «SoftServe» у майбутньому отримає достойних фахівців.