Диспут на тему: «ЗБАЛАНСУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЇН-ЧЛЕНІВ ЄС»

28.11.2017 | 23:37

27 листопада 2017 р. на факультеті управління фінансами та бізнесуЛьвівського національного університету імені Івана Франка відбувся студентський науковий диспут на тему:
«ЗБАЛАНСУВАННЯ ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ КРАЇН-ЧЛЕНІВ ЄС»

В межах заходу із своїми доповідями виступили студенти 2-5 курсів:

1. Трохімчук Діана «Особливості соціально-економічного розвитку країн Прибалтики після вступу до ЄС».
  2. Колотюк Олег «Порівняння показників економічного розвитку Німеччини та Греції»
  3. Cубицька Діана «Вплив виходу Великої Британії на економіку ЄС»
  4. Олійник Анастасія «Іспанія: економічні показники розвитку і каталонське питання»
  5. Буркот Лілія «Аналіз тенденцій соціально-економічного розвитку Польщі за період членства країни в Європейському союзі»
  6. Жовтяк Катерина «Фінансова криза в Греції: причини та наслідки для європейського співтовариства»
  7. Бірченко Михайло «Аналіз диференціації в економічному розвитку європейського союзу на прикладі Нідерландів та Чехії»

Особливо цікавим було обговорення досвіду країн Прибалтики та Польщі щодо проведення структурних реформ. Багато дискусій виникло після доповідей про Грецію та Великобританію.

Підводячи підсумки, координатор проекту Василь Зеленко зазначив, що на сучасному етапі основними проблемами у Європейському Союзі є подолання євроскептицизму, міграційної кризи, досягнення збалансованості розвитку усіх регіонів та забезпечення стійкого економічного зростання на основі стратегії сталого розвитку. За останні роки ЄС уже неодноразово доводив свою здатність до подолання викликів та кризових явищ. Відтак, є переконання у тому, що і теперішні проблеми будуть вирішені якнайближчим часом. Україна, в свою чергу, повинна не сліпо копіювати досвід реформ у ЄС, а вибірково використовувати досвід окремих держав-членів для проведення фундаментальних реформ у процесі європейської інтеграції.

Програма заходу

Фото заходу можна переглянути за посиланням: