18-21.03.2019 відбудеться ТРЕНІНГ «ДОБРЕ УРЯДУВАННЯ У ЄС І УРОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ: ВІД РОЗРОБКИ ПОЛІТИК ДО ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ»

13.03.2019 | 10:44

ТРЕНІНГ «ДОБРЕ УРЯДУВАННЯ У ЄС І УРОКИ ДЛЯ УКРАЇНИ: ВІД РОЗРОБКИ ПОЛІТИК ДО ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ»

Час проведення: 9:00-16:30

Дата проведення: 18-21.03.2019

Місце проведення: Львівський національний університет імені Івана Франка, конференц-зал факультету міжнародних відносин, ауд.205, 79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців, 19.

Мова заходу – англійська, українська

Реєстрація обов’язкова, кількість місць обмежена!

Додаткова інформація: wurces@gmail.com

Реєстрація за посиланням:

Запрошуються до участі викладачі, аспіранти та студенти старших курсів (слід заповнити електронну заявку)

Тематика заходу:

• Добре врядування і регіональний вимір ЄС;
  • Принципи ЄС щодо розробки політик, базованих на доказах;
  • Нормотворення і правове письмо у ЄС: від теорії до практики;
  • Оцінка регуляторного впливу і стандарти ЄС щодо її проведення

Тренери:

Марк ван ден Муйзенберг, ключовий експерт з управління персоналом Проекту ЄС “Association4U”, експерт з публічної політики, публічного управління і дeцентралізації (Нідерланди).

Оксана Головко-Гавришева, к.ю.н., доцент кафедри європейського права ЛНУ ім. Івана Франка, завідувач Центру досконалості імені Жана Моне «Західноукраїнський дослідницький центр з європейських студій», президент Української Асоціації Європейських Студій (Україна).

Адам Лазовські, професор Вестмінстерської школи права Університету Вестмінстер (Лондон), експерт проекту ЄС “Association4U” з права ЄС, правового наближення, аналізу правових актів (Велика Британія).

Марина Чулаєвська, к.н.держ.упр., старший фахівець з тренінгів проекту ЄС “Association4U”, доцент кафедри глобалістики, євроінтеграції та управління національною безпекою НАДУ при Президентові України, викладач модулю Моне “Соціальне згуртування в освіті і врядуванні: Європейські студії” (Україна).

Ар’єн ван Балегоєн, експерт проекту ЄС “Association4U” з формування публічної політики, аналізу політики, стратегічного планування, оцінки регуляторного впливу (Нідерланди).

Програма заходу додається:

final_EBPPM_program_draft_engl_2