Новини

Студенти факультету під час літніх канікул можуть стажуватися в університетах Канади

18.09.2018 | 17:54

13 вересня 2018 року в актовій залі факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася презентація канадської урядової програми науково-дослідницьких стажувань студентів «Сanada’s Mitacs Globalink Research Internship Program». Координатор  програми в Україні Олена Скалянська розповіла студентам про умови стажування та спільноту MitacsUA, особливості заповнення аплікацій, а також відповідала на численні запитання студентів.

Програма існує в Канаді вже 8 років. Щоліта упродовж трьох місяців близько 700 студентів мають можливість пройти наукове стажування під керівництвом викладачів канадських університетів з...

Читати »

“Роби, як ми”… або яким досвідом ділилися успішні бізнесмени

05.09.2018 | 23:51

У рамках святкування Дня підприємця України з молодими та перспективними підприємцями – студентами факультету управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка – 4 вересня 2018 року зустрілися творець ТМ «Моршинська», Голова ради директорів агрохолдингу «МУККО» та голова ЛОДА у 2008-2010 роках Микола Кміть, співзасновник компанії SoftServe, Голова Благодійного фонду «Відкриті очі» Тарас Вервега, СЕО MBP Group та Спілки Українських Підприємців Соломія Марчук.

В.о. декана факультету доц. Стасишин Андрій Васильович привітав гостей, викладачів та студентів, котрі прийшли на зустріч...

Читати »

ЗУСТРІЧ З ВІДОМИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ БІЗНЕСУ «РОБИ, ЯК МИ»

03.09.2018 | 16:35

4 вересня 2018 року у рамках святкування Дня підприємництва у Львові факультет управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка та Спілка українських підприємців організовують зустріч з відомими представниками бізнесу «Роби, як ми».
Ділитимуться власними історіями успіху:
Тарас Вервега – співвласник SoftServe;
Микола Кміть – засновник ТМ Моршинська і ТМ Мукко;
Соломія Марчук – член ради директорів Спілки українських підприємців, CEO MBP Group.
Запрошуємо студентів та викладачів, зацікавлених в обговоренні питань розвитку бізнесу та покращення бізнес-середовища в Україні.
Зустріч відбудеться 4 вересня 2018 року о 13.30...

Читати »

Вітання з нагоди початку нового навчального року

02.09.2018 | 16:07

Шановні викладачі та студенти факультету управління фінансами та бізнесу!

Щиро вітаємо Вас із початком нового навчального року!

Особливі слова вітань для першокурсників! Від сьогодні Ви – студенти Львівського національного університету ім. І. Франка, одного з кращих навчальних закладів України та Європи. Сьогодні перед Вами відкриваються двері Вашого другого дому, нашого факультету, відкривається шлях до нових знань, творчих перемог та наукових досягнень.

Бажаємо усім плідного навчального року, цікавого, насиченого корисними справами та увінченого спільним високим результатом!

Читати »