Новини

Профорієнтаційна екскурсія в банк

19.11.2018 | 10:35

6 листопада 2018 р. студенти групи УФО-11с разом із своїм порадником доцентом  кафедри обліку і аудиту  Лободою Н.О. відвідали з профорієнтаційною екскурсією одне з відділень ПриватБанку в м. Львові. Під час цієї практичної та надзвичайно цікавої екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи в банківській сфері.  
Кафедра обліку і аудиту факультету управління фінансами та бізнесу висловлює щиру вдячність керуючому відділення Ірині Демедюк та персоналу банку за чудову пізнавальну екскурсію і бажаємо їм подальшого розвитку та успіху на ринку фінансових...

Читати »

ВШАНУВАННЯ ГЕРОЇВ ЛИСТОПАДОВОГО ЧИНУ

06.11.2018 | 11:40

1 листопада 2018 року студенти групи УФО-11с разом зі своїм порадником доцентом  кафедри обліку і аудиту  Лободою Н.О. прийняли участь у традиційній для університетської спільноти пішій ході з нагоди 100-річчя Листопадового Чину та проголошення Західноукраїнської Народної Республіки, яка починалася від головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка і йшла до Меморіалу Українським Січовим Стрільцям і воїнам Української Галицької Армії на Янівському кладовищі. На кладовищі відбулася поминальна панахида та громадське віче.

Дорогою до Меморіалу представники Університету поклали квіти до пам’ятників героям...

Читати »

«Як навчитись грамотно управляти своїми коштами»

05.11.2018 | 18:53

До Всесвітнього дня заощаджень для студентів 2-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (спеціалізації «Фінанси, митна та податкова справа») 30 жовтня було проведено лекцію-зустріч на тему «Як навчитись грамотно управляти своїми коштами». Власним досвідом ділилися Уляна П’ятак – начальник управління роздрібного бізнесу та Ольга Филипенко – hr-менеджер ПАТ АКБ «Львів».

Під час зустрічі спеціалісти ПАТ АКБ «Львів» розказували студентам про те, як правильно керувати власними коштами, планувати доходи та витрати, а також як заощаджувати і вміло розпоряджатися зекономленими грошима.
Уляна П’ятак...

Читати »

Вітаємо з успішним завершенням навчання за кваліфікацією АССА

01.11.2018 | 17:14

У тісній співпраці з компанією Nexia DK, Auditors & Consultants на факультеті управління фінансами та бізнесу ЛНУ імені Івана Франка з 16 жовтня по 24 жовтня 2018 року відбулося навчання за кваліфікацією АССА.
Студенти та викладачі кафедри обліку і аудиту ФУФБ за час навчання здобули новий досвід роботи за такими напрямками: F1 – Accountant in Business (Бухгалтер у бізнесі); F2 – Management Accounting (Управлінський облік); F3 – Financial Accounting (Фінансовий облік).

За підсумками навчання усі учасники отримали сертифікати, а найбільш активні...

Читати »

100-річчя ЗУНР: уроки для сьогодення та майбутнього

31.10.2018 | 13:09

30 жовтня 2018 року студенти групи УФО-21с разом з заступником завідувача кафедри з виховної роботи доцентом кафедри обліку і аудиту Лободою Н.О. в актовому залі Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали Урочисту академію з нагоди відзначення 100-річчя утворення Західноукраїнської Народної Республіки.

Розпочалися урочистості із доповіді «Століття Листопадового Зриву: уроки для сьогодення та майбутнього», яку виголосив завідувач кафедри історичного краєзнавства Львівського університету, професор Віктор Голубко. Представивши широку ретроспективну картину подій столітньої давності, які знаменували відновлення української державності на теренах Західної України...

Читати »