Новини

Стажування у Польщі

18.04.2018 | 10:49

Доцент кафедри фінансів суб’єктів господарювання Пасінович Ірина Ігорівна проходила стажування в Жешівському університеті (Республіка Польща) на кафедрі економіки і менеджменту з 18.02.2018 р. по 24.02.2018 р. за програмою академічної мобільності.
Пасінович І.І. відвідала заняття проф. Маріоли Гжебик,  прочитала лекцію на тему «Тенденції та прогнози економічного розвитку України у 2014-2017 рр.» (Tendencje i prognoza rozwoju gospodarki Ukrainy w ciagu lat 2014-2017), провела зі студентами лекцію-дискусію про соціально-економічні реформи у двох постсоціалістичних країнах − Польщі й Україні, їх результати та перспективи.
Детальніше про стажування...

Читати »

Зустріч студентів 2-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» із керівником страхової компанії

16.04.2018 | 21:41

У понеділок, 16 квітня відбулась лекція-зустріч студентів 2-го курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» (спеціалізація «Фінанси, митна справа та оподаткування») із керівником Львівського регіонального управління ПрАТ «Страхова група «UBI-coop» Свінцицьким С.Б. на тему «Страховий ринок України: сучасний стан та перспективи розвитку». Зустріч організовано доцентом кафедри державних та місцевих фінансів Шушковою Ю.В. в рамках навчальної дисципліни «Фінанси».

Сергій Свінцицький розповів студентам про особливості діяльності страхової компанії «UBI-coop»: про історію створення та динаміку її розвитку, наявність ліценцій, специфіку складу та структури страхового...

Читати »

ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ: ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ

15.04.2018 | 22:39

12 квітня 2018 року в рамках робочого візиту на Львівщину голова Національного агентства України з питань державної служби Костянтин Ващенко відвідав Львівський національний університет імені Івана Франка. Під час перебування в Університеті Костянтин Олександрович зустрівся з адміністрацією вищого навчального закладу і прочитав відкриту лекцію для студентів та працівників.
 
 
Під час діалогу Ректора, члена-кореспондента НАН України, професора Володимира Мельника і Костянтина Ващенка йшлося, зокрема, про продовження інтенсивної співпраці установ задля удосконалення роботи органів, які належать до юрисдикції Національного агентства України з питань...

Читати »

Оголошення про проведення дискусійного клубу «Модифікація публічного управління в контексті євроінтеграційних процесів» (в рамках Фестивалю науки 2018)

05.04.2018 | 12:06

Запрошуємо Вас на
дискусійний клуб: «Модифікація публічного управління в контексті євроінтеграційних процесів» (в рамках Фестивалю науки 2018),
який відбудеться 17 травня 2018 року, м. Львів, вул. Медової Печери ,53
на кафедрі економіки та менеджменту
Детальна інформація тут: Запрошення на дискусійний клуб

Читати »