Новини

Стажування в Парижі в рамках програми міжнародної мобільності Еразмус+

20.02.2018 | 14:04

Доцент кафедри економіки та менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу Герасименко Олена Вікторівна пройшла стажування в Університеті Париж ХІІ Валь-де-Марн (м. Париж / Кретей) в рамках програми міжнародної мобільності Еразмус+ з 12/02/2018 до 17/02/2018.

Зміст програми стажування:
– розглянути навчальні та наукові праці кафедри економіки факультету економічних наук та менеджменту Університету Париж ХІІ Валь-де-Марн з метою запровадження кращих освітніх практик на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка;
– відвідати лекції, що проводяться викладачами факультету економіки;
– провести відкриті лекції...

Читати »

ДЕРЖАВА І СТРАТЕГІОЛОГІЯ – СЕРІЯ НАУКОВИХ ВИДАНЬ ПРОФЕСОРА КАРПІНСЬКОГО Б.А.

13.02.2018 | 17:55

У рамках Звітної наукової конференції Університету за 2017 рік відбулась презентація та обговорення нової серії наукових видань «Держава і стратегіологія» (фундатор серії професор Карпінський Б.А.). В презентаційному огляді було розглянуто монографії Карпінського Б.А.: «Державотворчий патріотизм нації: податкова домінанта» (534 с.) та «Негативна синергічність: прояв у фінансовій продуктивності території» (116 с.).

 
Зокрема, у монографічному дослідженні «Державотворчий патріотизм нації: податкова домінанта», на відміну від усталених трактувань та оцінювання державотворчого патріотизму нації на основі якісних показників, автором спрямовано наукові зусилля на кристалізацію основ нової...

Читати »

ПРОФЕСІЙНИЙ САМОРОЗВИТОК МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ

12.02.2018 | 20:20

Сучасному світу характерні інтенсивні глобальні процеси.  Одним з яких є прагнення до саморозвитку та удосконалення. Магістри спеціальності «Публічне управління та адміністрування» постійно вдосконалюють свої знання та вміння для майбутнього професійного зростання.  Магістр групи УФПМ- 51с, Пукас Олег завершив курс професійного навчання “Сучасна Ораторська Майстерність. Професійний рівень” від Майстерня Лева – Практика Публічних Виступів.
 
Це сучасний практикум для молодих та креативних студентів, де вони отримують психологічні  поради, про те як не вмерти перед виступом,  про народження страху та практичні техніки подолання страху.  Також...

Читати »

Проблеми обліку і контролю в період економічної невизначеності та ділової нестабільності

09.02.2018 | 12:38

     6 лютого 2018 р. викладачі кафедри обліку і аудиту взяли участь у роботі підсекції «Облік, аналіз і аудит» Звітної конференції Університету за 2017 рік. Керівник секції – завідувач кафедри, к.е.н., проф. Романів Є.М.
      Під час засідання учасники обговорили важливі проблеми обліку і контролю в період економічної невизначеності та ділової нестабільності. Так викладачами кафедри було представлено такі теми доповідей:

Організація підготовки фахівців для проведення фінансових та експертних розслідувань і аудиту (проф. Романів Є.М.).
Ділова активність як фактор зростання економічного...

Читати »

СЕКЦІЙНЕ ЗАСІДАННЯ З ПИТАНЬ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ ТА МЕНЕДЖМЕНТУ

08.02.2018 | 20:06

7 лютого 2018 р. кафедрою економіки та менеджменту факультету управління фінансами та бізнесу було проведено секційне засідання у рамках Звітної наукової конференції Львівського університету імені Івана Франка за 2017 р., в якому взяли участь працівники кафедри. Учасники конференції обговорили ряд актуальних питань щодо засад формування та реалізації державної політики та запровадження відповідних моделей публічного управління.
 
Доповіді супроводжувалися дискусіями. В процесі обговорень учасники конференції дійшли до висновку що майбутнє України як розвинутої європейської країни в умовах світової глобалізації неможливе без реформування державної...

Читати »