Новини

EY Audit Day at LNU

15.11.2019 | 12:11

 
На факультеті управління фінансами та бізнесу 14 листопада 2019 р. за ініціативи кафедри обліку і аудиту була проведена зустріч з представниками однієї з найбільших у світі міжнародних аудиторських компаній (з 1849 р.) – Ernst & Young, яка надає аудиторські, консультаційні, податкові та юридичні послуги.
В Україні компанія веде діяльність з 1991 року й станом на сьогодні має один офіс у Києві. У зв’язку з необхідністю розширення та пошуку молодих фахівців для укомплектування майбутнього офісу у м. Львові Світлана Нагорна –  старший...

Читати »

Курс-інтенсив “I-Tech Teachers: Deep-dive to Business” для викладачів ІТ-напрямів

09.11.2019 | 19:42

8 листопада 2019 р. завідувач кафедри економічної кібернетики  д.е.н., доцент Ірина Шевчук відвідала дводенний інтенсив  “I-Tech Teachers: Deep-dive to Business” для представників університетів в ІТ-компанії SoftServe.
Мета заходу – максимально допомогти інтегрувати потреби ІТ-ринку у навчальний процес та зробити його не лише корисним, а й цікавим для студентів.
 

Читати »

Національно-патріотичне виховання студентської молоді

08.11.2019 | 11:55

 
4 листопада 2019 року викладачі кафедри економіки та менеджменту а також студенти групи УФП -21с (куратор Бобко Л.О.) відвідали Львівський кіноцентр Lviv Film Center, щоб переглянути відому кінострічку режисера Зази Буадзе «Позивний Бандерас» – український військовий детектив, написаний Сергієм Дзюбою та Артемієм Кірсановим, в основі якого основні щоденники нацгвардійця Сергія Башкова з позивним «Індіанець» та розповіді воїнів АТО.
«Позивний «Бандерас» – це якісне правдиве кіно з «реальними історіями реальних людей на реальній війні» та водночас це ще й цікавий та захопивливий...

Читати »

«Модель Ради міністрів Європейського Союзу».

06.11.2019 | 23:23

     
29 жовтня 2019р. з 9:30 по 14:00 на факультеті управління фінансами та бізнесу було проведено науково-практичний захід «Модель Ради міністрів Європейського Союзу». Організаторами події виступили Студентська Рада та Профбюро факультету спільно із Західноукраїнським дослідницьким центром з європейських студій та Young european ambassadors and the network coordinators, in the framework of the ‘eu neighbours east’ project.
Участь в симуляційному засіданні взяли студенти 1-ого та 2-ого курсів, а також студенти з інших факультетів Університету, які виступили у ролі...

Читати »