Новини

Участь студентів спеціальності 071 «Облік і оподаткування» у семінарі-практикумі «Податкові перевірки від А до Я»

16.12.2017 | 15:09

Студенти груп УФО-41с, УФО-21с і УФО-11с факультету управління фінансами та бізнесу разом з викладачами кафедри доцентами Лободою Н.О. та Долбнєвою Д.В. взяли участь у семінарі-практикумі «Податкові перевірки від А до Я», який відбувся в Головному управлінні ДФС у Львівській області 12 грудня 2017 року.
Під час семінару-практикуму керівники підрозділів Головного управління ДФС в області (Ігор Малех, Олег Рущишин, Михайло Дунас і Тетяна Ризванюк) цікаво і змістовно, враховуючи набутий досвід та знання при проведенні контрольно-перевірочної роботи, розповіли про її особливості. В своїх...

Читати »

Відкрита лекція Оксани Ігорівни Головко-Гавришевої на тему “Правове регулювання економічної діяльності в ЄС”

07.12.2017 | 14:14

06 грудня 2017 р. на факультеті управління фінансами та бізнесу у корпусі за адресою вул. Медової Печери 53 в аудиторії 319 на ІV парі (13:30) відбулась відкрита лекція Оксани Ігорівни Головко-Гавришевої – доцента кафедри європейського права Львівського національного університету імені Івана Франка, старшого експерта з питань адаптації національного законодавства до права ЄС Програми залучення фахівців проекту «Association4you» при Міністерстві економіки та торгівлі України, координатора проекту Жана Моне. Тема лекції: “Правове регулювання економічної діяльності в ЄС”.
Захід проводився в межах реалізації проекту...

Читати »

Екскурсія студентів в один із львівських банків: нові враження, нові амбіції та завдання на майбутнє

07.12.2017 | 13:35

 
З метою ознайомлення із специфікою роботи та перспективами опанування майбутньої професії наставником групи доцентом А. Шот була організована екскурсія в один із провідних банків Львова. 5 грудня 2017 р., студенти групи УФО-11с разом із заступником завідувача кафедри з виховної роботи доцентом Лободою Н.О. відвідали банк.
Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з особливостями роботи в банківській сфері, поспілкуватися з провідними фахівцями, а також дізнатися як проводять свій вільний час працівники. Важливим для студентів стало ознайомлення з вимогами, які висуваються до...

Читати »

Завершення безкоштовної освітньої програми «Бізнес ХХІ століття»

06.12.2017 | 17:22

На факультеті управління фінансами та бізнесу завершилася безкоштовна освітня програма «Бізнес ХХІ століття» для учнів старших класів. Участь у заняттях взяли понад 100 учнів з двадцяти восьми навчальних закладів міста Львова. Даний освітній проект організовано другий рік поспіль в рамках популяризації спеціалізації «Фінанси, митна та податкова справа»  (координатор проекту к.е.н., доцент Дарія Попович).
Цьогоріч ділилися досвідом та навчали старшокласників викладачі кафедри державних та місцевих фінансів: д.е.н., професор Ярослав Ярема, д.е.н., доцент Уляна Ватаманюк-Зелінська, к.е.н., доцент Юрій Голинський, к.е.н., доцент Андрій Дуб, к.е.н....

Читати »

Дім несамотньої старості…

06.12.2017 | 17:18

4 грудня студенти факультету управління фінансами та бізнесу відвідали підопічних Львівського геріатричного пансіонату, що знаходиться на вул. Медової Печери, 71.

 
 Небайдужі студенти завітали разом з піснями та віршами українських класиків, щоб подарувати незабутні враження жителям закладу. Завдяки зібраним коштам студентами факультету, кожен гість концерту отримав гостинець. Цей день подарував мешканцям пансіонату море позитиву та приємні хвилини щирого спілкування. А веселі очі та побажання від мешканців пансіонату були найкращою подякою, яку отримує кожен, хто приходить до них з відкритим серцем.

Не будьмо байдужими, адже...

Читати »