Новини

I Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна парадигма публічного управління», яка відбуватиметься у Львівському національному університеті імені Івана Франка 17-18 жовтня 2019 р.

13.09.2019 | 13:49

Факультет управління фінансами та бізнесу спільно з філософським факультетом проводить І Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасна парадигма публічного управління».
Ми маємо за честь запросити Вас до участі у роботі конференції. Це міжнародне зібрання вчених, працівників органів публічної влади та місцевого самоврядування, представників ділових та наукових кіл, яке відбуватиметься вперше та буде присвячена актуальним проблемам теорії та практики публічного управління і адміністрування, питанням підвищення якості наукових досліджень та векторам поєднання зусиль вищих закладів освіти, наукових установ, органів влади та місцевого самоврядування, бізнес-структур та...

Читати »

СТРАТЕГІОЛОГІЯ РОЗВИТКУ ДЕРЖАВОТВОРЧОГО ПАТРІОТИЗМУ НАЦІЇ У МІЖНАРОДНОМУ ОСВІТНЬО-НАУКОВОМУ СЕРЕДОВИЩІ

10.09.2019 | 11:50

В рамках реалізації науково-дослідної теми «Розробка управлінської доктрини та інструментарного апарату оцінювання взаємодії і активізації домінант державотворчого патріотизму нації» (науковий керівник – д.е.н., професор Карпінський Б.А.), яка виконується на факультеті управління фінансами та бізнесу Львівського національного університету імені Івана Франка (кафедра економіки та менеджменту) за підтримки Міністерства освіти і науки України у другий тиждень навчального року відбулась чергова міжнародна зустріч з університетською освітньо-науковою спільнотою Лодзької політехніки – Польща (професор Robert Stanislawski). Було проаналізовано і деталізовано стратегіологію співпраці з актуальної проблематики...

Читати »

Вітання з нагоди початку нового навчального року

01.09.2019 | 19:11

Шановні викладачі та студенти факультету управління фінансами та бізнесу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем знань і початком нового навчального року!
Особливі слова звертаємо до наших першокурсників, які сьогодні розпочали свій незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя. Бажаємо Вам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.  Щасти Вам!

 
 

Читати »

План заходів на 1 вересня 2019 р.

21.08.2019 | 09:11

План заходів
з нагоди початку 2019/2020 навчального року
у  Львівському національному університеті імені Івана Франка
1 вересня 2019 року

8.00 – Богослужіння у церкві Преображення Господнього (вул. Краківська, 21).
10.00 – Урочиста академія з нагоди початку нового навчального року
(площа біля пам’ятника Іванові Франку, вул. Університетська, 1).
11.30 – Зустріч першокурсників із деканом факультету управління фінансами та бізнесу (актова зала, вул. Коперника, 3 ).

Читати »

Вітання студентів із одержанням сертифікатів

25.06.2019 | 13:33

      Кафедра економічної теорії факультету управління фінансами та бізнесу вітає усіх студентів, які вивчали дисципліну «Економіка у європейській інтеграції», із одержанням СЕРТИФІКАТІВ! Це студенти таких груп: УФЕ-11, УФО-11, УФП-11, УФФ-11, УФФ-12, УФФ-13, а також УФФ-23 та УФФ-24.
      Бажаємо Вам подальших успіхів у навчанні та сподіваємось, що знання та компетенції, набуті у заходах проекту Жана Моне, стануть Вам корисними у розбудові майбутнього НАШОЇ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ УКРАЇНИ!

 
 
 
 
 
 

Читати »