Новини

Кафедра економіки та менеджменту запрошує прийняти участь у засіданні круглого столу на тему: «Вектори популяризації публічного управління в умовах сьогодення»

20.10.2017 | 19:19

Шановні  колеги!
Запрошуємо Вас прийняти участь у засіданні круглого столу на тему:
«Вектори популяризації публічного управління в умовах сьогодення»,
який відбудеться 27 жовтня 2017 року о 1300
за адресою: м. Львів, вул. Коперника 3, 4 поверх, зал засідань Вченої ради факультету.
Метою круглого столу є напрацювання і обговорення механізму взаємодії між органами державної і місцевої влади та освітою для забезпечення підготовки висококваліфікованих фахівців.
Порядок роботи круглого столу: 

13.00–13.20
Відкриття круглого столу.

13.20–14.20
Пленарне засідання.

14.20–14.40
Виступи в обговоренні.

14.40–15.00
Підведення підсумків.

 З повагою,  оргкомітет кафедри економіки та менеджменту!

Читати »

Герої нашого часу – учасники АТО

20.10.2017 | 16:35

«Герої нашого часу – учасники АТО» під такою назвою відбувся виховний захід за участі студентів групи УФФ-13 с та куратора групи к.е.н., доц. Сич О.А. у середу, 18 жовтня в корпусі по вул. Медової Печери, 53.
Метою патріотичного виховання студентської молоді є прищеплення любові до Батьківщини, формування патріотичної свідомості, бажання стати гідними громадянами України.
Студенти дискутували щодо портрету сучасного героя та рис, які йому притаманні: вірності, незламності, мужності, наполегливості, патріотизму, почуття власної гідності, жертовності.
Під час демонстрації фільму про героїв АТО пролунала поезія Зоряни...

Читати »

ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» В РАМКАХ ШВЕЙЦАРСЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ

18.10.2017 | 20:39

З 3 по 5 жовтня 2017 року в Центрі адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу (Національне агентство України з питань державної служби) відбувся семінар-тренінг з підготовки тренерів в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» «Формування громадянських компетентностей у державних службовців і працівників органів місцевого самоврядування – Модуль А».
У семінарі-тренінгу взяли участь викладачі кафедри : доцент, к.е.н., доцент кафедри економіки та менеджменту Капленко Г. В. та доцент, к.е.н., доцент кафедри економіки та менеджменту Пак Н. Т.
 
Мета семінару-тренінгу:...

Читати »

ДІЗНАЙТЕСЯ ПРО ТОЙ МАКСИМУМ, ЯКИЙ ДАЄ ВАМ ВАШЕ УНІВЕРСИТЕТСЬКЕ ЖИТТЯ, І ВИ НЕ ПОШКОДУЄТЕ!

17.10.2017 | 19:56

11 жовтня 2017 року на  кафедрі економіки та менеджменту відбувся науковий семінар на тему: “Проблеми і перспективи розвитку публічного управління та адміністрування”.
Метою наукового семінару був обмін результатами наукових досліджень, обговорення теоретичних та прикладних аспектів розвитку публічного управління та адміністрування. Представлено перспективи та можливості для студентів, які навчаються за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування». Студентів першокурсників ознайомили з діяльністю  наукового гуртка «Державотворець», який успішно функціонує на  кафедрі економіки та менеджменту. На даний період часу кількість учасників гуртка складає 43  особи.

Активні учасники наукового...

Читати »

Відбувся святковий концерт «Вернісаж талантів»

17.10.2017 | 16:51

З нагоди Дня Університету 12 жовтня 2017 року на факультеті управління фінансами та бізнесу відбувся святковий концерт «Вернісаж талантів».
Концерт проводився з метою сприяння творчому та духовному зростанню студентської спільноти, створення умов для реалізації творчого потенціалу обдарованої молоді, а також обміну їх творчими здобутками.
Присутні мали чудову нагоду насолодитися вокальними даними Анни Тирик, Галини Юркевич, Вікторії Шаблій, гурту «Suntime» (Богдана Сарнавського та Назара Бочелюка), дуету Юрія Горіна і Юрія Фольварочного; ознайомитись із культурною спадщиною українського народу завдяки ліричному звучанню бандури у...

Читати »