Новини

Тиждень відкритого Уряду для студентів факультету управління фінансами та бізнесу

19.03.2019 | 10:54

11 березня 2019 року в Україні стартував Тиждень відкритого Уряду, що відбувається в рамках участі нашої держави в міжнародній Ініціативі «Партнерство „Відкритий Уряд”». З нагоди цієї акції в Києві та інших регіонах України відбувалися публічні заходи (круглі столи, вебінари, конференції, тренінги, залучення молоді до роботи органів влади та ін.), присвячені питанням налагодження взаємодії між представниками органів виконавчої влади та громадськості загалом та виконання плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство „Відкритий Уряд”» зокрема.
Львівський університет також долучився до акції. Так, 15 березня студенти спеціальності...

Читати »

Запрошуємо до участі у круглому столі “Активізація бюджетно-податкової політики у забезпеченні соціально-економічного розвитку регіонів”

18.03.2019 | 21:42

Науковий гурток “Податковий простір” кафедри державних та місцевих фінансів запрошує студентів випускових кафедр та викладачів 24 квітня о 12:00 год. прийняти участь у роботі Круглого столу на тему “Активізація бюджетно-податкової політики у забезпеченні соціально-економічного розвитку регіонів”.
Сподіваємось на Вашу участь.
З інформаційним листом можна ознайомитись ТУТ
 

Читати »

Науковий семінар «Особливості організації обліку та управління витратами на підприємствах малого бізнесу»

18.03.2019 | 14:09

15 березня 2019 року на кафедрі державних та місцевих фінансів відбувся науковий семінар, присвячений особливостям організації обліку та управлінню витратами на підприємствах малого бізнесу. Семінар проведено для викладачів кафедри і студентів, які навчаються за спеціальністю “Фінанси, банківська справа та страхування”. З доповіддю виступила доцент кафедри Нагорнюк Оксана Петрівна.

Під час заходу доповідачем особливу увагу було приділено проблемам обліку трансакційних витрат підприємств; акцентувалася увага на інформаційно-технологічному забезпеченні управління витратами суб’єктів господарської діяльності. У ході наукового семінару також розглядалися закономірності здійснення витрат на підприємствах малого і середнього бізнесу у...

Читати »

Мистецький вечір «Краса Шевченківського слова»

15.03.2019 | 11:03

З нагоди 205-річчя з дня народження Великого Кобзаря 13 березня на факультеті управління фінансами та бізнесу відбувся мистецький вечір «Краса Шевченківського слова». Даним заходом студенти не лише вшанували пам’ять батька українського народу, але й вкотре продемонстрували велич та красу віршованого слова поета.

Черпаючи своє натхнення з життя народу, Тарас Шевченко творив для народу. Він наполегливо прагнув, щоб у світі було менше жорстоких, черствих, бездушних, духовно убогих людей. Думки й почуття у віршах поета-класика злиті так, що його думки стають почуттям, а...

Читати »

Курс першої домедичної допомоги для студентів та викладачів факультету

14.03.2019 | 12:55

12 березня для студентів та викладачів факультету управління фінансами та бізнесу було проведено курс першої домедичної допомоги. Під час заходу інструктор Громадської організації «Курси першої домедичної допомоги «САВ» Андрій Вуйцик розповів про особливості серцево-легенової реанімації у дорослих, дітей та немовлят, у тому числі із використанням автоматичного дефібрилятора, описав особливості надання допомоги при втраті свідомості, зупинці дихання, інфаркті, інсульті, судомах та удавленні. Інструктор дав грунтовні відповіді на запитання учасників, спростував існуючі міфи, а також надав можливість усім охочим попрактикуватися на спеціальних...

Читати »