Новини

Щирі вітання від професорсько-викладацького складу кафедри державних та місцевих фінансів з нагоди успішного захисту кваліфікаційних (дипломних) робіт

23.06.2017 | 10:27

Бажаєм побільше гарних подій,
Здійснення задумів, планів і мрій,

Щастя квітучого, злетів найвищих,
Шляхів до мети легких і найближчих!

Професорсько-викладацький склад
кафедри державних та місцевих фінансів
 
 

Читати »

Кафедра державних та місцевих фінансів і факультет управління фінансами та бізнесу долучились до міжнародної наукової мережі RENET

22.06.2017 | 22:31

З ініціативи к.е.н. Ю. Голинського кафедра державних та місцевих фінансів і факультет управління фінансами та бізнесу долучились до міжнародної наукової мережі RENET (http://renet.dist.su.lt/mod/page/view.php?id=9) .
Міжнародна наукова мережа RENET була створена наприкінці 2015 року і зараз координується Шяуляйським університетом (Литва). До неї входять науковці та установи з різних країн (США, Тайвань, Нідерланди, Італія, Австрія, Польща, Литва, Латвія, Хорватія, Чехія, Словаччина, Словенія та ін.)
Метою мережі є консолідація наукового потенціалу, яка сприятиме розвитку наукових компетентностей дослідників (особливо аспірантів) та створить майданчик для наукової колаборації...

Читати »

Збірники матеріалів V Міжнародного науково-практичного семінару “Страховий ринок: сучасні виклики в умовах глобалізації”

22.06.2017 | 08:58

Кафедра фінансів суб’єктів господарювання розміщує збірники матеріалів  V Міжнародного науково-практичного семінару “Страховий ринок: сучасні виклики в умовах глобалізації”. І частина – тези доповідей науковців, викладачів та практиків, ІІ частина – тези доповідей студентів.
Збірник тез 2017_1
Збірник тез 2017_2
Дякуємо за активну участь!
 

Читати »

Публічне управління та адміністрування: сучасні тенденції розвитку адміністративних послуг

17.06.2017 | 19:55

06 червня 2017 року у Києві за участю Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка відбувся Перший Національний кар’єрний Форум, на якому вперше було піднято питання системного розвитку людського капіталу в Україні, що є наразі одним із стратегічних питань для провідних держав у світі, зокрема для: країн ЄС, США, Канади, Сингапуру, тощо.
Сьогодні на ринку праці є потреба у фахівцях, які володіють управлінськими навичками, необхідними для надання адміністративних послуг у публічній сфері, знайомі з принципами, функціями та етикою службової діяльності в органах державної влади та місцевого самоврядування...

Читати »

Благодійна акція до Дня захисту дітей

04.06.2017 | 11:20

Не будьмо байдужі до долі дитини,
В якої немає своєї родини!
Бо діти – це наша із вами надія,
А ми для дітей – це нездійсненна мрія!
Це мрія про дім, про кімнату свою!
Це мрія почути від мами: “Люблю!”
Людмила Калинська (вірш з Інтернету)
 
Діти – безцінний дар від Творця. Вони достойні гідно жити, відчувати, що їх люблять і самі віддавати свою любов іншим. Діти, обділені материнською ласкою та любов’ю, змушені покладатися на людську доброту та милосердя.
Бажання подарувати дітям частинку свого серця, тепла та ласки об’єднало...

Читати »