Напрями наукових досліджень кафедри публічного адміністрування та управління бізнесом

Звіт про наукову роботу кафедри економіки та менеджменту у 2019 році

План наукової роботи кафедри економіки та менеджменту на 2017-2018 н.р.

Звіт про підсумки наукової роботи кафедри економіки та менеджменту у 2017 р.

Звіт про підсумки наукової роботи кафедри економіки та менеджменту у 2016 р.

Звіт про підсумки наукової роботи кафедри економіки та менеджменту у 2015 р.

Фундаментальні та прикладні наукові дослідження кафедри

Публікація результатів науково-дослідної роботи студентів та аспірантів

Науковий гурток «Державотворець»

У 2008 р. при кафедрі створено постійно діючий науковий гурток «Фінансовий світ» як добровільне наукове об’єднання студентів. З вересня 2011 р. науковий гурток було перейменовано на «Державотворець» у зв’язку з коригуванням вектору наукових інтересів кафедри.

Головною метою наукового гуртка є активізація наукових досліджень серед студентів університету, а також реалізація наукових, творчих, духовних та інших інтересів студентів. В результаті проведеної викладачами кафедри роботи члени гуртка неодноразово приймали участь в роботі наукових конференцій, семінарів тощо, отримували призові місця. До роботи наукового гуртка залучені усі викладачі кафедри.

І. Науково-дослідницький:

Діяльність наукового гуртка кафедри економіки та менеджменту реалізується за такими основними напрямами

• участь у наукових конференціях, семінарах та дискусіях;
  • обізнаність та участь у науково-дослідницькій роботі кафедри;
  • вивчення методології наукових досліджень;
  • апробація результатів наукових досліджень.

ІІ. Навчальний:

• глибоке вивчення профільних дисциплін, що не ввійшли до планового обсягу;
  • контроль за якістю освіти;
  • аналіз успішності навчання членів наукового гуртка кафедри;
  • самостійна підготовка у колі активних студентів, науково-педагогічних працівників;
  • постійне підвищення знань у сфері економіки та менеджменту;
  • підготовка рекомендацій щодо покращення організації навчального процесу.

ІІІ. Комунікативний:

• створення комунікативного простору спільноти гуртка;
  • збір, обробка та розповсюдження корисної інформації (стажування, участь у семінарах, працевлаштування);
  • інформування громадськості про діяльність гуртка;
  • спілкування з усіма суб’єктами, що мають відношення до навчання дипломника кафедри.

IV. Виховний:

• формування лідерських якостей та вмінь роботи в команді;
  • підвищення рівня культури ділового спілкування;
  • організація змістовного дозвілля;
  • запобігання негативних проявів у студентській спільноті;
  • згуртування в єдиний колектив гуртка та співробітників кафедри.

V. Організаційний:

• організація систематичних засідань гуртка, круглих столів, конференцій, тренінгів, семінарів, дебатів;
  • проведення екскурсій та зустрічей з видатними особистостями;
  • формування бази даних про членів наукового гуртка кафедри.

Участь гуртківців у наукових заходах

Ознайомитись з діяльністю наукового гуртка “Державотворець” можна тут.

План роботи наукового гуртка “Державотворець”

на 2019-2020 н.р.

План роботи наукового гуртка «Державотворець»

на 2018-2019 н.р.

Збірник тез доповідей круглого столу “Рейдерство у системі бізнесу: економічні, правові та соціальні проблеми” (20 квітня 2017 р.)

Збірник тез доповідей круглого столу “Перспективні вектори розвитку та популяризації публічного управління та адміністрування” (27 жовтня 2017 р.)

Збірник тез доповідей дискусійного клубу “Модифікація публічного управління в контексті євроінтеграційних процесів” (17  травня 2018 р.)

Збірник тез доповідей дискусійного клубу “Проблеми і перспективи розвитку публічного управління та адміністрування: державотворчий аспект” та наукового семінару “Адміністрування бізнесу територіальних громад” (20 травня 2019 р.)

Програма_І Міжнародної науково-практичної конференції “Сучасна_парадигма публічного управління” (17-18 жовтня 2019 року)

Результати роботи учасників І Міжнародної науково-практичної конференції “Сучасна парадигма публічного управління” (Львів, 17-18 жовтня 2019 року. Збірник тез)